Kovojame su mėlynėmis po akimis natūraliomis priemonėmis

Kovojame su mėlynėmis po akimis natūraliomis priemonėmis

Nuolatinis neišsimiegojimas – plačiai paplitusi problema. Dėl to nukenčia savijauta, ir, žinoma, grožis. Tikriausiai daugeliui iš jūsų teko patirti, ką reiškia ratilai ir mėlynės po akimis. Pripažinkime – malonumas menkas, ypač tuo atveju, jeigu rtimiausiu metu laukia susitikimas ar kitas svarbus įvykis. Ką daryti?

Išmėginkite ramunėlių kompresus: jums reikės 1 arbatinio šaukštelio ramunėlių arba krapų ir 0,5 stiklinės verdančio vandens. Užpilkite ir palaikykite 10 minučių, kad pritrauktų. Skystį nukoškite ir padalinkite į dvi dalis. Vieną naudokite karštą, kitą – šaltą: suvilgykite antpile marlės skiauteles ir kaitaliokite karštą ir šaltą kompresus. Procedūra atliekama likus 10 minučių iki miego.

Kitas receptas – atpjaukite 2 nuskustos žalios bulvės riekeles ir palaikykite 20 minučių po akimis.

Galite išmėginti ir tokį variantą: šviežius dedešvų žiedlapius suvilgykite piene ir palaikykite po akimis 15 minučių. Išsiverti galima ir su vienu pienu – iškaitinkite jį, visiškai atvėsinkite, suvilgykite jame vatos diskelius ir laikykite ant paakių 15 minučių. Nusiprauskite vėsiu mineraliniu vandeniu.

Komentarai (2)

Daiva 2012-06-11 17:39
Nuo tikrųjų sumušimų labai padeda alijošiaus kompresai
reklama 2012-06-11 17:38
apgavote... maniau bus ne apie ratilus, o apie tikrąsias mėlynes

Ar žinote, kad...

Jei be perstojo rėktum 8 metus, 7 mėnesius ir 6 dienas, tai pagamintum pakankamai energijos užvirinti vandenį vienam kavos puodeliui

Kitas faktas