Koks akmuo jums labiausiai tinka? (II dalis)

Koks akmuo jums labiausiai tinka? (II dalis)

Manoma, kad energetinis akmenų polius teigiamai veikia žmogaus organizmą, tad ar žinote, koks akmuo jums tinka labiausiai?

 

Hematitas

Vyšnių raudonumo arba tamsiai rudos spalvos. Nupoliruotas įgyja metalinį blizgesį. Aktyvina tulžies pūslės veiklą, daro teigiamą poveikį kraujo apytakos sistemai, gydo inkstų, kepenų ir kasos ligas, didina atsparumą stresui. Šį akmenį galima dėti tose vietose, kur sunkiai prateka kraujas.

Hiacintas (cirkonis)

Permatomas blizgantis akmuo, gelsvos, oranžinės, rausvos arba tamsiai raudonos spalvos. Subalansuoja hipofizės ir kankorėžinės liaukos veiklą, padeda nuo vidurių užkietėjimo ir sumažėjusio skrandžio rūgštingumo, žarnyno atonijos, stimuliuoja kepenis.

Akmuo gerai tonizuoja nervų sistemą, gydo nemigą ir odos ligas. Laikomas universalia gydomąja priemone, padedančia atgauti ir emocinę pusiausvyrą. Jis valo visą kūną, jo savybės labai panašios į deimanto.

Heliotronas

Žalias, su tarytum „kruvinomis“ dėmėmis. Stabdo kraujavimą, Ajurvedoje naudojama kaip kraują valanti priemonė. Gydo inkstų ligas, blužnį, anemiją, taip pat širdies ligas. Dažnai derinamas su raudonais akmenimis. Susirgus peršalimo ligomis arba sutrikus regėjimui, heliotronas dedamas ant kaktos.

Jaspis

Nepermatomas, raudonos, geltonos, žalsvos, melsvos arba tamsiai rudos spalvos. Pasižymi geromis gydomosiomis savybėmis: gydo kepenis, inkstus ir šlapimo pūslę. Senovės graikai pastebėjo, kad geriant iš tokių indų, praeina daugelis ligų. Žalios ir melsvos spalvos jaspis padeda įveikti depresiją, gerina intuiciją. Raudonas jaspis gerina širdies veiklą ir vidinių sekrecijos liaukų veiklą, stimuliuoja kraujo apytaką.

Avicena kenčiantiems skrandžio skausmus rekomendavo šį akmenį nešioti saulės rezginio srityje. Vyrams jis padeda nuo prostatos uždegimo, moterims – nuo nevaisingumo ir ginekologinių problemų. Nuolat nešiojamas gerina uoslę, dera su auksiniais ir sidabriniais papuošalais.

2 psl. »

Komentarai