Koks akmuo jums labiausiai tinka? (I dalis)

Koks akmuo jums labiausiai tinka? (I dalis)

Apie gydomąsias akmenų savybes žinoma jau ne vieną tūkstantį metų, šiandien gydymas  jais (litoterapija) ir vėl tampa populiarus.  Po truputį tuo imama domėtis ir Lietuvoje. Manoma, kad energetinis akmenų polius teigiamai veikia žmogaus organizmą, tad ar žinote, koks akmuo jums tinka labiausiai?

Agatas

Manoma, kad ne tik sugeria negatyvią energiją, bet ir paverčia ją teigiama. Jo savininkas turi būti labai stabilus, turėti didelį dvasinį potencialą, būti įsitikinęs, kad įveikti galima viską – tokiu atveju šis akmuo tampa draugu, pagalbininku, sergėtoju.

Jis padeda sumažinti stresą, vaikams – įveikti baimę, išmokti anksčiau vaikščioti. Ilgai nešiojamas gerina regėjimą, ant kairės rankos – pašalina susierzinimą, galvos skausmą. Sergantys bronchų ligomis, astma, jaučiantys dantų skausmą ir kamuojami kosulio turėtų nešioti agato karolius.

Mėlynasis agatas gydo osteochondrozę, žaliasis – širdies ir kraujagyslių ligas, normalizuoja kvėpavimo sistemos darbą, gerina kepenų ir tulžies pūslės darbą. Sluoksniuotas agatas ligoniui dedamas į ranką. Kuomet kankina troškulys – į burną.

Rinkitės akmenį su natūraliu piešiniu – paskutiniu metu, deja, labai paklausūs dažyti. Akmuo tinka karoliams, pakabučiams ir žiedams.

Akvamarinas

Permatomas, jūros bangos arba blyškiai žalios spalvos. Labai naudingas regėjimui, stiprina nervų sistemą, inkstus, kepenis, blužnį, skydliaukę, yra silpnas diuretikas. Akvamarinu gydomi gerklės ir dantų skausmai, peršalimo ligos, bronchitas. Padeda įveikti baimes, patartina jį dėti ir ant senų žaizdų. Geriausia nešioti šio akmens karolius, sidabrinius arba auksinius pakabukus su inkrustuotu akmenėliu.

2 psl. »

Komentarai (7)

nesvarbu 2017-02-03 12:35
Idomiu aš turiu žieda su žaliu agatas
roma 2012-11-14 21:39
geras pazintinis straipsnis,gintara isbandziau,veiksminga priemone uzdegimas gydyti ji garinant,bet kiek paslapciu saugo gamta).
susinervines 2012-01-17 23:02
,,,,,,,,,,,,,, Koėl 2 (du) Akvamarino apibudinimai??? :)

Manau tau laikas skaityti atidziau o paskui skiesti...
slapta 2012-01-16 17:39
dar (koks akmuo jums labiausiai tinka) (antra dalis)
bla bla 2012-01-06 16:46
linda, ne, tai ne nervu ligos
linda 2012-01-04 19:10
deimantai gydo sizofrenija ir depresija,o nervuotiem zmonem jie netinka,tai ar sios ligos nera nervu?
Vygintas 2012-01-02 17:57
,,,,,,,,,,,,,, Koėl 2 (du) Akvamarino apibudinimai??? :)

Ar žinote, kad...

Jeigu skauda gerklę, smulkiai supjaustykite svogūną ir užpilkite cukrumi. Po kelių valandų perkoškite ir gerkite po šaukštelį. Citrinos sultys, pasaldintos medumi,- geriausias vaistas užkimus.

Kitas faktas