Kokie vitaminai stimuliuoja gražių ir sveikų plaukų augimą?

Kokie vitaminai stimuliuoja gražių ir sveikų plaukų augimą?

Jeigu pastebėjote, kad plaukai jau ne tokie stiprūs, kaip anksčiau, praranda savo žvilgesį, atrodo blankūs, trapūs ir ėmė slinkti, nenusiminkite – šią problemą galima išspręsti. Greičiausiai jums tiesiog trūksta kai kurių vitaminų. Kad plaukai augtų gražūs ir sveiki, juos reikia maitinti iš vidaus. Vis dėlto mūsų perkamuose vaisiuose ir daržovėse vitaminų ne visada būna pakankamai, todėl tenka gerti specialius papildus. Kokie gi vitaminai padės tau greičiau atsiauginti gražias kasas?

Vitaminas E. Atsakingas už plaukų augimą. Jo būna augaliniuose aliejuose, kiaušiniuose ir kepenyse. Kad organizmas šį mikroelementą įsisavintų geriau, rekomenduojama kartu vartoti retinolį (pastarojo yra bulvėse, kopūstuose ir morkose).

Vitaminas B. Jeigu jo trūksta, plaukai auga lėčiau, pastebimai sumažėja jų apimtis. Papildyti atsargas galima valgant bulves, kepenis, riešutus, šviežias daržoves, mieles, sėlenas, rūgštaus pieno produktus ir jautieną.

Vitaminas A. Atkuria plaukų struktūrą, suteikia jiems elastingumo. Šio mikroelemento rasite morkose, kopūstuose, kepenyse, abrikosuose ir kiaušinių tryniuose.

Vitaminas C. Užkerta kelią plaukų slinkimui, stimuliuoja jų augimą. Ypač daug vitamino C yra erškėtuogėse, kiviuose, obuoliuose ir citrusiniuose vaisiuose.

Komentarai (1)

Rima 2019-05-13 10:05
Isbandziau ivairias kaukes ir losjonus ir priedo dar vartoju bio selenium+zn papildus, efektas labai geras:|)

Ar žinote, kad...

Knarkimo problemos nekankina kosmonautų. Nesvarumo būsenoje išnyksta ne tik ši, bet ir kitos su miegu susijusios problemos.

Kitas faktas