Klasikinės homeopatijos privalumai

Klasikinės homeopatijos privalumai

Vieni į homeopatiją žiūri labai palankiai, kiti – skeptiškai, tačiau negalima paneigti to fakto, kad ji iš tiesų turi labai daug privalumų. Kokie jie?

 

  • Nėra šalutinio poveikio. Teigiama, kad homeopatiniai vaistai, kitaip nei cheminiai preparatai, neturi medicinininio pašalinio poveikio. Jie yra saugūs vartoti netgi naujagimiams, taip pat tiems, kurie labai jautrūs cheminėms medžiagoms, nėščioms moterims. Kadangi jie veikia kitaip, negu įprastiniai vaistiniai preparatai, juos labiau priimta laikyti „priemone“, o ne „vaistais“.
  • Homeopatinės priemonės gerina sveikatą apskritai, o ne tik slopina kokius nors simptomus. Jos stimuliuoja paties organizmo jėgas, kurios padėtų įveikti konkrečią ligą.
  • Homeopatiniai preparatai tinka gydyti netgi lėtines ligas.  Ligos, kurių tradicinė medicina įveikti yra nepajėgi, efektyviai gydomos homeopatinėmis priemonėmis.
  • Galinga prevencijos priemonė. Kaip jums tikriausiai dažnai tenka girdėti, pati geriausia gydymo priemonė yra ligos prevencija. Ir iš tiesų – efektyvi profilaktika padeda išvengti daugelio problemų dar prieš joms prasidedant. Profilaktiškai gydantis homeopatiniais preparatais ne tik sumažėja infekcijos (pavyzdžiui, peršalimo) išplitimo tikimybė, tačiau ir pastebimai sulėtėja degeneraciniai senėjimo procesai.
  • Kiekvienam individualiai. Homeopatinis gydymas nėra nukreiptas tik į kurios nors vienos ligos gydymą – jo tikslas yra harmonizuoti viso žmogaus organizmo veiklą. Priemonės, padedančios visapusiškai pasveikti, parenkamos atsižvelgiant į individualias paciento ypatybes.
  • Palaiko gerovę ir sveikatą apskritai, o ne tiesiog padeda išvengti ligų. Klasikinės homeopatijos tikslas – tai tik ne ligos simptomų apėjimas, tačiau taip pat ir teigiamas poveikis visiems žmogaus lygmenims (tiek fiziniam, tiek dvasiniam).

2 psl. »

Komentarai (5)

Raminta 2015-01-31 18:46
Nors daug kas vertina skeptiškai, asmeniškai - esu savo kailiu įsitikinusi homeopatijos veiksmingumu. Buvo laikas, kai susirgau kelionėje, nebuvo kitos išeities kaip bandyti gydytis tuo, ką tau gali dar vaistinėje parduoti be recepto, ir tada tikrai išgelbėjo Oscillococcinum. Visi skeptiškumai tokiais atvejais išgaruoja, nes pats pamatai, kad veikia. Dabar tai mano vaistas nr.1 šaltuoju sezonu.
rozalija 2012-11-21 16:25
tikra tiesa, man labai padeda homeopatija...
Manija 2012-04-19 21:26
Homeopatija yra gydymo būdas, kai ligoniams gydyti gydytojas homeopatas naudoja medikamentus labai mažomis dozėmis. O patys homeopatiniai vaistai gali būti pagaminti ir iš augalinės, ir iš gyvūninės ar mineralinės žaliavos.
dca 2012-04-19 21:24
kas ta homeopatija?
vidune 2012-04-19 21:23
Na nežinau, man ta homeopatija neatrodo labai patikimas dalykas. Is kitos puses - vargu ir ar pakenks