Klaidos, kurių jūsų plaukai neatleis

Klaidos, kurių jūsų plaukai neatleis

Kad plaukai būtų gražūs ir sveiki, reikia skirti jiems šiek tiek dėmesio. Tai nereiškia, kad turėsite kaip reikiant papurtyti piniginę – užteks bent jau nedaryti labiausiai paplitusių klaidų.
 
1 klaida: netinkamas šampūnas
 
Jūsų išsirinkta priemonė darys didelę įtaką plaukų būklei. Kad išvengtumėte negatyvių pasekmių, įsitikinkite, kad net ir „super geras“ bei populiarus šampūnas tinka būtent jūsų plaukų tipui.
 
2 klaida: plauti plaukus per dažnai arba per retai
 
Kaip dažnai reikia plauti galvą – tai priklauso nuo jūsų plaukų tipo ir naudojamo vandens kietumo. Jeigu plaukai labai riebaluojasi, juos rekomenduojama plauti kasdien arba kas antrą dieną.
 
3 klaida: netaisyklingas šampūno naudojimas
 
Prieš plovimą gerai iššukuokite plaukus. Šampūno kiekis priklausys nuo jūsų plaukų ilgio. Nenaudokite priemonės daugiau, negu reikia. Iš pradžių įsipilkite jo truputį į delnus ir patrinkite, kad suputotų, tada užtepkite ant plaukų šaknų ir švelniai masažuodami pirštų galiukais (ne nagais!) plaukite galvą.
 
4 klaida: nepakankama priežiūra
 
Mes pamirštame drėkinti ir maitinti plaukus. Kad jie neišsausėtų, naudokite specialias kaukes, balzamus, kondicionierius (beje, balzamų ir kondicionierių trinti į plaukų šaknis nereikia!).
 
Plaukų kaukes patartina naudoti ne dažniau kaip 1 kartą per savaitę.
 
5 klaida: netinkama vandens temperatūra
 
Daugelis galvos plovimui naudoja per karštą vandenį. Tai – labai didelė klaida. Karštas vanduo veikia plaukų spalvą, suaktyvina riebalinių liaukų veiklą, dėl ko plaukai riebaluojasi greičiau. Idealiu atveju plaukus derėtų plauti su šiltu arba netgi vėsiu vandeniu – taip jie riebaluosis mažiau. Po plovimo patartina išskalauti su šaltu vandeniu – pagerinsite kraujotaką, plaukai bus lygesni ir labiau žvilgės.

2 psl. »

Komentarai (1)

goldenSEA 2016-09-20 22:00
geras ir idomus straipsnis !!!!

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas