Kaip po žiemos atgaivinti odą?

Kaip po žiemos atgaivinti odą?
@ Shutterstock

Artėjant šiltajam metų laikui žmonės suskuba į kosmetologijos klinikas, kad specialistai atgaivintų pavargusią po žiemos veido odą. Žiemą, šildymo sezono metu, oda praranda drėgmę, atsiranda sausumo, tempimo jausmas, dažnai oda suskirsta, nuo šalčio gali atsirasti ir alerginės reakcijos ant rankų bei veido. Žiemą odai itin trūksta saulės, natūralaus vitamino D, dėl ko nusilpsta „odos imunitetas“, atsiranda įvairių odos problemų. Ką daryti, kad pavasarį oda vėl atgautų sveiką spindesį, pataria med. kosmetologė, estetinės kosmetologijos dėstytoja Diana Bekasėnė.

Vitaminai odai

Sveika oda – tai normali oda, tačiau dabar tai – gana retai pasitaikantis atvejis. Mūsų odos problemas lemia dažnai besikeičiančios oro sąlygos, gyvenimo būdas, maistas bei netinkamai parinktos kasdienės kosmetikos priemonės. Žiemos laikotarpiu oda praranda savo natūralų spindesį, ji tampa pilkšva, nes trūksta vitaminų. Vitaminų trūksta ne tik kūnui, bet ir veido odai. Tad yra labai svarbu savo maisto racioną papildyti šviežiomis daržovėmis ir vaisiais, gerti kuo daugiau vandens. O kosmetikos priemonės turi būti itin kruopščiai parinktos. Rekomenduojama naudoti priemones, kuriose daug antioksidantų bei natūralios hialurono rūgšties, kuri ne tik drėkina odą, bet taip pat suteikia jai sveiko žvilgesio. Antioksidantai saugo organizmą nuo žalingo laisvųjų radikalų, nuo pavojingų ligų, nuo kenksmingo, užteršto aplinkos poveikio. Svarbiausi antioksidantai yra vitaminas E, C, beta karotinas ir selenas. Taip pat antioksidantai yra puiki kovos su senėjimu priemonė.

Veido masažai

Žiemos metu patartina apsilankyti masažo kabinete ir pasirūpinti veido masažo seansais, kas tikrai nėra brangu, bet labai reikalinga ir efektyvu. Po žiemos, trūkstant vitaminų, oda praranda elastingumą ir gyvybingumą, tampa suglebusi, jautri, praradusi sveiką jaunatvišką žvilgesį. Nuo seno žinoma, kad veido masažas yra puikus vaistas nuo bet kokių senėjimo, odos spalvos praradimo, stangrumo problemų. Masažo metu yra stiprinami ir veido raumenys, skatinama kraujotaka, tuomet oda po truputį vėl atgauna tonusą, tampa sveikesnė, stangresnė ir žvilga. Rekomenduojama rinktis tokius masažus, kurie atliekami su tinkamai, pagal odos tipą ar problematiką parinktomis priemonėmis. Pavyzdžiui, jei skundžiatės odos tempimu, jautrumu, sausėjimu, pasidarykite veido masažą su kuo natūralesnėmis kosmetikos priemonėmis, kuriose gausu hialurono rūgšties bei kitų natūralių odos jautrumą mažinančių priemonių. Kosmetikos priemonės, skirtos sudirgusiai odai, nuramina odą, izoliuoja nuo išorinių dirgiklių, atstato natūralų apsauginį barjerą. Tam labai tiks alginatinės kaukės, kurios gydo, nealergizuoja, apsaugo odą nuo dehidratacijos, nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio. Rinkitės tokias alginatines kaukes, kuriose alginatas gaunamas iš jūros dumblių. Alginatinių kaukių procedūras galima atlikti ir namie.

2 psl. »

Komentarai (1)

LUKAS 2018-03-17 20:42
LABAS LUKAS
MA TIKOTI LUKAS