Kaip pasidaryti eterinių aliejų mišinį aromaterapijai?

Kaip pasidaryti eterinių aliejų mišinį aromaterapijai?

Įvairūs kvapai ir aromatai daro mums didžiulę įtaką. Jie gali sukelti labai prieštaringas emocijas – nuo susižavėjimo iki pasišlykštėjimo, arba versti mus elgtis priešingai, negu mums įprasta (įsivaizduokite, kad važiuojate viešuoju transportu ir staiga įlipa benamis).

Kvapai nukelia mus į praėjusius laikus, padeda išgyventi anksčiau patirtas akimirkas. Tačiau tai – dar ne viskas. Kvapas gali ir pribaigti (tikrąja to žodžio prasme – pavyzdžiui, yra žinoma, kad magnolijų aromatas pražūtingai veikia žmones. Kai kuriais atvejais palikus tokią puokštę savo kambaryje ryte galima ir nebepabusti), ir gydyti. Šį kartą siūlome pasigaminti mišinių, kurie padės atsipalaiduoti po darbo dienos, įveikti peršalimą arba sukurti romantišką atmosferą.

Jums reikės aromatinės lempos, žvakės, eterinių aliejų ir vienkartinių švirkštų. Jeigu mišinio kvapas labai patiks, įsigykite pakabuką-buteliuką – galėsite mėgstamą aromatą visada nešiotis su savimi.

Iš pradžių pripilkite aromatinės lempos lėkštutę vandens. Tada paimkite švirkštą (jis atstos dozatorių) ir juo užlašinkite tiek eterinio aliejaus, kiek nurodyta recepte. Po to įstatykite žvakę ir pradėkite garinti esenciją.

„Gaivus mišinys“. Šis aromatas orą daro švaresnį ir gaivesnį, padeda išgryninti mintis, gerina darbingumą. Jums reikės: 3 lašų mandarinų, 3 lašų levandų ir 1 lašo rožių eterinio aliejaus.

„Stimuliuojamasis mišinys“. Galima naudoti kabinete, kadangi šis aromatas gerina darbingumą, stimuliuoja galvos smegenų veiklą. Reikia: 3 lašų levandų, 3 lašų bergamočių, 2 lašų ramunėlių eterinio aliejaus.

2 psl. »

Komentarai (1)

Plagiatas 2012-12-12 15:17
http://www.svarozhich.net/new/index.php?option=com_content&view=article&id=218:2010-08-21-10-13-39&catid=50:2010-03-03-19-07-33&Itemid=73