Kaip palengvinti alergiją?

Kaip palengvinti alergiją?

Dar niekam nepasisekė sukurti universalios priemonės, kuri padėtų įveikti alergiją visiems laikams, todėl nelieka nieko kito, kaip eksperimentuoti su vaistais ir liaudiškomis priemonėmis, tikintis, kad bent kas nors padės. Galima išmėginti ir alternatyvias gydymo priemones. Šį kartą papasakosime, kaip palengvinti alergiją.

Valome nosį...

Keletą kartų per dieną (būtinai ryte ir grįžę namo) plaukite kiekvieną šnervę 0,7–0,9 % natrio chlorido tirpalu. Jo galima įsigyti bet kurioje vaistinėje arba pasidaryti patiems (tiesiog ištirpinkite 0,5–1 arbatinį šaukštelį jūros druskos stiklinėje vandens). Tokiu būdu pašalinsite iš nosies dalį alergenų. Druska mažina paburkimą ir padeda atkurti nosies gleivinę, be to, pasitarnauja ir kaip mikrobus naikinanti priemonė. Vakare  galite įsijungti druskos lempą – jų būna buitinės technikos, ekologiškų prekių parduotuvėse ir panašiai.

Jeigu pažvelgsite į savo nykščio pagalvėlę, pamatysite nedidelį iškilimą, „nosytę“. Veikdami jį, darysite įtaką ir dėl alergijos kenčiančiai nosiai. Prilipinkite nakčiai lipnia popierine juostele prie nykščio (arba ant abiejų rankų ir kojų nykščių) kokį nors grūdelį. Gali kilti klausimas: o kodėl ne karoliuką? Grūde yra gyvybė, pasižyminti stipria energetika. Darykite šią procedūrą bent 12 naktų iš eilės.

...ir organizmą

Labai svarbų vaidmenį žmogaus sveikatai atlieka kepenys. Jos yra tarytum organizmo filtras. O jeigu jis užterštas, naivu tikėtis, kad vaistai nuo alergijos bus labai efektyvūs. Ką gi daryti? Išmėginkite tramažoles. Šių augalų galima rasti visur, netgi parkuose, o ypač – užmiestyje. Tiesiog mažai kas žino, kad ši piktžolė violetiniais žiedais iš tikrųjų yra vaistas. Sumaišykite 50 g džiovintos žaliavos (ir lapų, ir žiedų) su 1 kg keptų obuolių ir valgykite po 1 arbatinį šaukštelį 2–3 kartus per dieną. Gydymo kursas trunka mažiausiai dvi savaites. Toks mišinys pasižymi ne tik valomuoju poveikiu, bet ir padeda kovoti su parazitais – juk neretai alergijos priežastimi tampa paprasčiausios kirmėlytės (glistos). Receptas netinka tiems, kuriems nustatyta polivalentinė alergija (trumpai ir paprastai tariant – alergija keliems maisto produktams).

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

Pasaulio sveikatos organizacijos specialistai prognozuoja, kad 2030 m. dažniausiai pasitaikanti liga pasaulyje bus depresija: šis sutrikimas pralenks net širdies ir kraujagyslių sistemos ligas.

Kitas faktas