Kaip Megan Markle ir Kate Middleton palaiko formą?

Kaip Megan Markle ir Kate Middleton palaiko formą?
@ Shutterstock

Karališkosios šeimos gyvenimą stebi visas pasaulis. Svarbu viskas: kas kaip rengiasi, kaip kalba, kur ir kaip leidžia laisvalaikį ir t.t. Aišku, įdomu ir tai, kaip hercogienės palaiko formą.

Megan Markle mama – jogos instruktorė. Meilę jogai ji bandė įskiepyti dukrai, kai šiai buvo 7-eri, tačiau tada ypatingo susidomėjimo Megan neparodė. Jogą ji pamilo tik studijų metais.

Anksčiau Megan daug bėgiodavo, tačiau kai ėmė filmuotis ir jai kasdien tekdavo keltis 4 valandą ryto, kad viską suspėtų, bėgiojimą išstūmė joga.

Tomis dienomis, kai nepakanka laiko visavertėms treniruotėms, Megan ima šunį ir bėgioja su juo 15 minučių. Hercogienė pripažįsta, kad sportuoja ne tik tam, kad gerai atrodytų, bet ir todėl, kad nuo sporto ir mitybos labai priklauso savijauta. Joga lavina lankstumą, ištvermę, moko atsipalaiduoti ir susikoncentruoti, gerina miegą ir padeda pasijusti laimingai, rasti balansą.

Kate Middleton fizinis pasirengimas dar geresni – sunku įvardinti sporto šaką, kurioje princo Williamo žmonai nesisektų.

Kate jau 15 metų praktikuoja jogą (nemetė netgi nėštumo metu), puikiai žaidžia tenisą, slidinėja, daug plaukioja (Kensingtono rūmuose yra baseinas), bėgioja, vaikšto pėsčiomis, kartais užsiima pilatesu, krosfitu, vandens aerobika, taip pat važinėjasi dviračiu.

O kaip formą palaikote jūs?

Komentarai

Ar žinote, kad...

40-50 % žmogaus kūno šilumos gali būti išvėdinta per galvą (be kepurės), nes galvoje yra labai daug kraujagyslių

Kitas faktas