Kaip įveikti padidėjusį prakaitavimą?

Kaip įveikti padidėjusį prakaitavimą?

Net jei kone nuolat mirkstate vandenyje ir negailite pinigų geriems dezodorantams... vis vien gausiai prakaituojate? Anglijos mokslininkai ištyrė šį reiškinį ir išsiaiškino gausaus prakaitavimo priežastis. Štai ką jie pataria daryti.

Rankų prakaitavimas

Nemalonus lipnių rankų pojūtis gali išnykti. Jums tereikia namų sąlygomis pasidaryti vonelę rankoms su nedideliu obuolių acto kiekiu (3 arbatiniai šaukšteliai 1 litrui vandens). Palaikykite rankas minėtame tirpale apie 5 min. Taip pat efektyviai veikia vonelės su amonio hidroksidu (1 arbatinis šaukštelis 1 litrui vandens). Procedūrą reikėtų kartoti 2–3 kartus per dieną po 5–10 min.

Kojų prakaitavimas

Jei jus vargina kojų prakaitavimas, kiekvieną vakarą plaukite jas šaltu vandeniu. Siekiant didesnio efektyvumo, pamirkykite kojas ąžuolo žievės, šviežių beržo lapų, laukinio asiūklio nuoviro vonelėse. Galite pamėginti prieš miegą apsibarstyti kojas ąžuolo žievės milteliais, apsimauti kojines. Ryte nusiplauti kojas. Po 2–3 savaičių gydymo, pastebėsite akivaizdžius rezultatus.

Prakaitavimą skatina:

Vegetacinės nervų sistemos negalavimai; artėjančios mėnesinės; sintetiniai rūbai; gausus arbatos ar kavos vartojimas.

Komentarai (4)

jilona 2013-06-30 12:40
Jurate gal tavo zemas kraujo spaudimas ar pertirstas kraujas,tai irgi gali tureti itakos padidejusiam prakaitavimui
jūratė 2013-06-26 18:58
Prakaituoja ne tik kojos ar rankos, bet ir visas kūnas.kartais tiesiog lašais kapsi nuo sprando, krūtinės,nugaros ir kt. Daug kč mėginau, bet niekas nepadėjo. Gal jas galite ką patarti?
mmmm 2012-07-16 13:55
Cia turejo omeni kad po saltu vandeniu, o ne seip po siltu kaip iprastai....
Raima 2012-07-13 17:08
Na, kojas plauti kiekvieną vakarą reikia ne tik padidėjusio prakaitavimo atveju...

Ar žinote, kad...

60 sekundžių - tiek laiko paprastai reikia kraujo ląstelei apkeliauti visą organizmą

Kitas faktas