Kaip išsaugoti odos jaunystę be chirurgų pagalbos?

Kaip išsaugoti odos jaunystę be chirurgų pagalbos?
@ Shutterstock

Stangri, sveika ir švytinti veido oda – pats gražiausias makiažas. Veido odos priežiūros specialistų teigimu, teisingai ir atsakinai rūpinantis veido oda, jos senėjimą galima gerokai atitolinti be jokių drastiškų priemonių ir chirurginių intervencijų.

Pasak „BENU vaistinės“ sveikos odos instituto ekspertės Mildos Darulienės, odos sveikatą ir išvaizdą lemia ne tik paveldimumas, bet ir kontroliuojami faktoriai – gyvenimo būdas, mityba ar paprasčiausi odos priežiūros įpročiai – tinkamas jos valymas, drėkinimas. Tad ką reikėtų žinoti, norint išlaikyti natūralų odos grožį be „stebuklingų“ priemonių?

Mankštinti ne tik kūną, bet ir veidą

Mūsų veide veikia daugiau kaip 70 raumenų. Juos naudodami išreiškiame ar sulaikome daugybę emocijų, kasdien mimikuodami net po 2000–3000 kartų. Veido mankštos specialistės Viktorijos Baltramiejūnienės teigimu, reguliariai mankštindami veido raumenis galime pasiekti išties gerų rezultatų.

„Savo praktikoje turiu pavyzdžių, kai veido mankštą atliekantys žmonės vizualiai atjaunėja net septyneriais metais“, – patirtimi dalijasi veido mankštos specialistė Viktorija Baltramiejūnienė.

Anot jos, kasdienė veido mankšta padeda atitaisyti tam tikras žalas ir formuoti raumenyną. „Pradedantieji turėtų kasdien mankštinti visus savo veido raumenis, po to galima išskirti problemines veido vietas, kurios žmogui nepatinka, ir koncentruotis į jų mankštinimą. Tik pažengusieji gali kartais padaryti pertraukas, kad veido raumenys pailsėtų ir pasiilgtų fizinio krūvio“, – atkreipia dėmesį grožio specialistė.

Ji išskiria dvi metodines technikas: veido mankštą, nukreiptą į raumenų karkasą, ir veido savimasažą, skatinantį visų poodinių procesų atnaujinimą, regeneraciją bei bendrą odos būklės, kraujotakos ir limfotakos gerinimą.

2 psl. »

Komentarai