Kaip buityje panaudoti seną dantų šepetėlį?

Kaip buityje panaudoti seną dantų šepetėlį?

Dantų šepetėlį rekomenduojama keisti kas 2-3 mėnesius, o kartais – netgi ir dažniau. O kur dėti seną, nereikalingą? Dauguma jį tiesiog išmeta, tačiau šepetėlį dar galima panaudoti ir kitoms reikmėms. Štai keli įdomūs panaudojimo būdai.

Nuvalyti pieštukų žymes nuo sienų. Jei auginate vaikus, tikriausiai jums tenka valyti mažųjų menininkų kūrinius. Užtepkite ant pieštuko žymių skutimosi putų ir patrinkite senu dantų šepetėliu – žymės išnyks.

Pjaustymo lentelėms valyti. Griovelius, kuriuose taip mėgsta kauptis visokie nešvarumai, labai patogu išvalyti dantų šepetėliu – jis pasiekia net sunkiausiai prieinamas vietas.

Nagams. Pamėginkite išvalyti panagių nešvarumus muiluotu dantų šepetėliu – jūsų nagai bus švarūs ir gražūs.

Avalynės padams valyti. Kartais po pasivaikščiojimo lauke ant padų lieka daug žemių. Nuvalyti jas lengviausia, kai jos iždžiūna. Patartina šiam reikalui naudoti kietą dantų šepetėlį.

Grindų dėmių valymui. Tarpus tarp plytelių lengvai išvalysite dantų šepetėliu su dantų pasta (geriausia – balinamąja).

Vonios kambario plytelėms, virtuvės sienoms valyti. Sumaišykite valomąją priemonę, sodą ir vandenį santykiu 1:2:2 ir nuvalykite nešvarumus naudodami šepetėlį.

Plaukų dažams užtepti. Daugelis dailiosios lyties atstovių žino, kad dantų šepetėliu galima prišukuoti nepaklusnius išsidraikiusius plaukus ar tolygiai paskirstyti plaukų dažus.

Vandens maišytuvo, dušo valymui. Dantų šepetėliu lengvai išvalysite sunkiai pasiekiamas vietas. Išvalyti nešvarumus ir išblizginti paviršių bus lengviau, jei naudosite baltąjį actą.

Plaukų šepečio, šukų valymui. Šepetėliu lengvai pašalinsite ant dantukų susikaupusius nešvarumus.

Vaikų kūrybai. Dantų šepetėliu galima išgauti įvairiausias tekstūras, todėl jis tinka ir piešimui, ir lipdymui. Leiskite vaikams papiešti šepetėliu, parodykite, kaip įspaudus į plastiliną šerelius keičiasi paviršius.

Juvelyriniams dirbiniams. Įmantrių raštų ir formų papuošalus nuvalyti bus nesunku, jeigu atliksite šį darbą dantų šepetėliu.

Plaukų džiovintuvo, kompiuterio aušintuvo grotelėms valyti. Kad grotelės neaptuktų, o prietaisas neskleistų nemalonaus kvapo, reguliariai nuvalykite dulkes ir nešvarumus šepetėliu.

Klaviatūrai valyti. Jei nenorite kaskart išiminėti ir įstatinėti mygtukų, kad galėtumėte nuvalyti juos ir tarpus tarp jų, pasinaudokite dantų šepetėliu.
 
Žaliuzėms. Jei reikia nuvalyti žaliuzes, pats patogiausias įrankis – senas dantų šepetukas!

Akvariumui. Žuvyčių augintojams specialus šepetėlis nėra būtinas – ir įprastu lengvai nuvalysite kriauklytes, dirbtinius koralus ir kitas akvariumo puošmenas.

Automobilio salonui
. Dantų šepetėlis padės pašalinti dulkes, trupinius ir nešvarumus iš klosčių ir kitų sunkiai pasiekiamų vietų.

Žaislams. Žaislai (ypač – minkšti) labai kaupia dulkes ir nešvarumus.  Nuvalyti juos taip pat galima senu dantų šepetėliu.

Rūbų dėmėms pašalinti. Tiesiog užtepkite ant šepetėlio valiklio ir atsargiai patrinkite dėmę.

Komentarai