Kaip atsikratyti dvigubo pagurklio?

Kaip atsikratyti dvigubo pagurklio?

Dvigubas pagurklis – negražus, bet visų žvilgsnius traukiantis dalykas. Tiems, kam teko „laimė“ nešioti šią „puošmeną“, ramybės nėra nei dieną, nei naktį – įkyrios mintys lenda į galvą, pirštai patys tiesiasi pačiupinėti visų problemų kaltininką. Tačiau užtenka pastebėti pašnekovo žvilgsnį, ir mūsų tiesiog neįmanoma atpažinti – kaklas ištiestas, nugara graži, pečiai atlošti, galva išdidžiai pakelta... Pagurklis verčia moteris dažniau dirstelėti į veidrodį, atsisakyti dar vieno torto gabaliuko, pradėti sportuoti, lepinti masažu veido ir kaklo odą...

Dvigubas pagurklis paprastai atsiranda vyresnėms nei 25 metų amžiaus moterims. Beje, visai nebūtinai apvalutėms – šios problemos priežastys yra raumenų tonuso sumažėjimas. Kuo dailiosios lyties atstovei daugiau metų, tuo sudėtingiau kovoti su dvigubu pagurkliu.

Geriausia pradėti kovą su šiuo kosmetiniu defektu iš karto, kai tik jį pastebite, tačiau jeigu jis įsisenėja ir tampa akivaizdus visiems, pasinaudokite šiais patarimais.

Pratimas su šlapiu rankšluosčiu

Sušlapinkite medvilninį rankšluostį lediniame vandenyje ir nuspauskite, tada į dešinę ranką paimkite vieną jo galą, o į kairę – kitą. Ištempkite taip, kad jis būtų po smakru. Atleiskite kampus, kad vidurys atsipalaiduotų, o tada staigiai truktelėkite į šonus. Turite išgirsti pliaukštelėjimą per pagurklį. Pakartokite šį judesį 20 kartų, kartokite kasdien tol, kol pagurklis sumažės. Beje, rezultatus pastebėsite labai greitai.

Pratimas „Holivudiška šypsena“

Suimkite kaklą abiem rankom, tada labai plačiai nusišypsokite ir pradėkite kelti smakrą aukštyn. Pakartokite 25 kartus. Rankomis turite jausti raumenų pasipriešinimą. Šis pratimas padės ne tik patempti pagurklį, bet ir pagerinti veido ovalą.

2 psl. »

Komentarai (8)

Rejuvi Z gelis veido kontūrams 2013-04-10 10:47
Intensyvus, stiprios koncentracijos gelis, sudėtyje turintis theophyllisilano ir vaistažolių ekstraktų, naikina pagurklį ir paakių maišelius, stangrina odą.

Naudojimas: tepkite ant probleminių sričių ir palikite mažiausiai 6 valandas. Rejuvi gelį geriausia naudoti nakčiai, Rejuvi Z veido kontūrų kremą – dienai.

www.rejuvi.lt
Anonimas 2012-12-30 21:50
As esu liekno sudejimo, bet vistiek yra pradejes formuotis pagurklis:(((
katiki 2012-05-18 15:17
Dar galit daryt pratimus su liežuviu ;] labai veiksmingi
Dina 2012-05-10 21:43
Prie ko čia valgymas?
Viralas 2012-05-10 21:43
Maziau valgykit, damos, ir pagurklio nebus
mistika 2012-05-10 21:43
mhm, turiu sita problemyte :(
ca 2012-05-09 22:58
Man buvo pradėjęs pagurkliukas formuotis, bet 5 minutes mankštelės kiekvieną dieną ir viskas susitvarkė
Vidune 2012-05-09 22:58
Kadangi ir mano mama, ir mano močiute turi pagurklius, aš juo nuo paauglystės darau specialius pratimus, padedančius lavinti veido raumenis ir išlaikyti stangrią odą