Kad plaukai būtų šilkiniai ir gražiai blizgėtų

Kad plaukai būtų šilkiniai ir gražiai blizgėtų

Blizgantys ir švelnūs plaukai – ne tik Gamtos dovana, bet ir mūsų pačių nuopelnas. Norite pagerinti jų būklę? Pasinaudokite šiais receptais!

Kviečių daigų aliejaus kaukė. Sumaišykite 1–2 arbatinius šaukštelius kviečių daigų aliejaus, 2 valgomuosius šaukštus grietinėlės ir 1 arbatinį šaukštelį citrinos sulčių. Ištepkite švarius drėgnus plaukus, gerai pamasažuokite galvos odą. Apsukite galvą maistine plėvele ir rankšluosčiu, palaukite 15 minučių ir išplaukite su šiltu vandeniu.

Kiaušinių ir alaus kaukė. Gerai išmaišykite kiaušinį ir 50 ml alaus, ištepkite švarius drėgnus plaukus, apsukite galvą maistine plėvele arba aliuminio folija ir šiltu rankšluosčiu, po pusvalandžio išplaukite su šiltu vandeniu.

Kavos kaukė tamsiems plaukams. 2 valgomuosius šaukštus natūralios kavos užpilkite stikline verdančio vandens, palaukite, kol pritrauks, nukoškite. Po galvos plovimo ištepkite plaukus, apsukite plėvele ir rankšluosčiu. Po pusvalandžio išplaukite su šiltu vandeniu ir šampūnu.

Majonezo ir česnakų kaukė. Sumalkite 1 česnako skiltelę ir sumaišykite su 3 šaukštais majonezo. Ištepkite švarius plaukus ir kaip galima šilčiau apvyniokite plėvele ir rankšluosčiu. Išplaukite su šiltu vandeniu ir šampūnu po 20 minučių.

Komentarai (1)

Vija 2013-02-24 18:12
Kokosu aliejus, kakavos ar taukmedzio sviestai - padaro plauka silkini. Tai geriausios naturalios priemones! Jas pigiau pirkti iHerb.com Su kodu NUS600 gausite nuolaida pirmam apsipirkimui net iki 10$

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas