Jei kasdien surinktume po maišą šiukšlių... (foto)

Jei kasdien surinktume po maišą šiukšlių... (foto)

Tomis Kleinas – paprastas Olandijos gyventojas, kuriam labai patinka važinėtis dviračiu, tačiau pasivažinėjimai jam teikė ne tik geras emocijas – viską gadino šiukšlėmis, kurių niekas nė neketino surinkti, nusėtos krantinės vaizdas.

Kiekvieną rytą jis atsikeldavo 30 minučių anksčiau, kad surinktų vieną maišą šiukšlių. Įkėlęs šias nuotraukas į socialinį puslapį „Facebook“, jis sulaukė dar 180 žmonių pagalbos.

„Aš kiekvieną rytą važinėju dviračiu. Man patinka ši vietovė, jeigu neskaitytume šiukšlių, kurias paliko iškylautojai. Vieną kartą man tas vaizdas taip nusibodo, kad panorau išspręsti šią problemą.

Užtruko 30 minučių, kol pririnkau maišą. Tačiau to nepakako. Tada daviau sau žodį, kad po maišą surinksiu kasdien.

Per savaitę buvo surinkta 20 maišų, ir krantinė tiesiog persimainė.

Aš papasakojau apie tai savo draugams „Facebook’e“, tie papasakojo saviems – atsirado 180 savanorių iš mūsų miesto, panorusių padėti man išvalyti krantinę.

Aš jiems tiesiog pasakiau: tai užims vos 30 minučių, ir jūs patys nustebsite, kaip po šio darbo bus gera širdyje, nes jis – labai svarbus.“

Aš norėjau, kad visi suprastų paprastą mintį: padėti gali ir vienas maišas per dieną.

O kai ta krantinės dalis buvo išvalyta, šis paukštis čia susisuko sau lizdą.“

Komentarai

Ar žinote, kad...

Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..

Kitas faktas