Jaunystės atspindys – spindinti, lygi ir graži oda

Jaunystės atspindys – spindinti, lygi ir graži oda

Kiekviena moteris nori kaip įmanoma ilgiau išlikti graži ir džiaugtis jaunatviška bei sveikata spinduliuojančia išvaizda. Laiko tėkmės sustabdyti negalime, tačiau tinkamai rūpindamiesi savimi ir ypač savo oda, senėjimo procesus galime sulėtinti.

Odos senėjimas – natūralus, tačiau valdomas procesas


Pirmąsias raukšleles moterys dažniausiai pastebi tik įkopusios į ketvirtąją dešimtį, tačiau ir gerokai jaunesnės dailiosios lyties atstovės savo atvaizdą veidrodyje ima tyrinėti vis priekabiau. Grožio specialistai vienbalsiai sutinka, kad toks elgesys stebinti neturėtų - senti odos ląstelės pradeda sulaukus vos 25-erių metų! Odos elastingumą, lygumą ir jaunystę užtikrinančio kolageno kiekis kasmet sumažėja vienu procentu, taip pat mažėja ir odą drėkinančios hialurono rūgšties bei elastino.

Odos būklę reikšmingai blogina ir stresas, nesubalansuota mityba, nesaikingas kavos, alkoholinių gėrimų vartojimas, žalingi įpročiai, taip pat neigiami aplinkos veiksniai: oro ir vandens tarša, dulkės, cigarečių dūmai, automobilių išmetamosios dujos, ultravioletiniai saulės spinduliai. Nemenką įtaką daro ir įvairios ligos (virškinamojo trakto, ginekologinės, imuninės sistemos).

Sumažėjus hialurono rūgšties, kolageno bei elastino kiekiui odoje, ji išsausėja, ima plonėti,
išryškėja pirmosios raukšlės: akių, nosies, burnos srityse. Veido kontūras tampa nebe toks ryškus, oda praranda elastingumą, stangrumą, atsiranda pigmentinių dėmelių.

Kaip kovoti su odos senėjimu?

Natūralių odos senėjimo procesų visiškai kontroliuoti ar sustabdyti neįmanoma, tačiau juos galima reikšmingai sulėtinti. Visų pirma, oda reikėtų pradėti rūpintis kuo anksčiau ir tą daryti kompleksiškai. Svarbu pasirinkti tinkamas odos priežiūros priemones, vengti odą sendinančių aplinkos veiksnių.

Pirmasis efektyvios veido odos priežiūros žingsnis - kruopštus jos valymas. Kiekvieną vakarą būtinai nusivalykite makiažą, rinkitės kremus, kurių sudėtyje yra drėkinančiomis savybėmis pasižyminčių medžiagų (pavyzdžiui, hialurono rūgšties). Hialurono rūgštis ne tik drėkina odą, bet ir padeda sumažinti net gilias raukšles. Taip pat nepamirškite savo odos saugoti nuo žalingo saulės spindulių poveikio.

Kodėl svarbu apsisaugoti nuo saulės?

Ultravioletiniai saulės spinduliai, veikiantys mus kiekvieną dieną – vienas svarbiausių odos senėjimą skatinančių veiksnių. Didžiąją dalį (net iki 90%!) matomų veido odos senėjimo požymių lemia neigiamas UV spindulių poveikis. Jų nuolat veikiamame veide bei iškirptės srityje matomi pokyčiai yra patys ryškiausi - oda išsausėja, ima formuotis raukšlės, jos atspalvis tampa nelygus, atsiranda senatvinės dėmės.

Tyrimai rodo, jog kasdien naudojant apsaugos nuo saulės priemones odos senėjimo procesą galima žymiai sulėtinti, tad kremai su SPF ir UVA apsaugos filtrais turėtų būti neatsiejama kasdienės veido odos priežiūros dalis.

Eucerin® Hyaluron-Filler CC kremas idealus pasirinkimas veido priežiūrai vasarą: kreme esantys spalvos pigmentai suteikia odai tolygų atspalvį ir švytėjimą, o SPF 15 ir UVA apsaugos filtrai apsaugo odą nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Kremo sudėtyje esanti hialurono rūgštis giliai įsiskverbia į odą, drėkina ją ir efektyviai mažina net gilias raukšles, o saponinas skatina pačios odos hialurono rūgšties gamybą. Raukšlės tampa akivaizdžiai lygesnės ir mažiau pastebimos!

Planuojantiems atostogas paplūdimyje puikiai tiks Eucerin® veido fluidas nuo saulės ir senėjimo
SPF 30 su hialurono rūgštimi. Ši priemonė apsaugos nuo kaitrios saulės, pamaitins ir sudrėkins veidą bei iškirptės sritį, sumažins raukšles.

Komentarai