Ilgo ir sveiko gyvenimo paslaptis – darbas su savimi! Mankšta su 104-erių metų jogu iš Indijos

Ilgo ir sveiko gyvenimo paslaptis – darbas su savimi! Mankšta su 104-erių metų jogu iš Indijos

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro ir Viešosios įstaigos „Sveikas miestas“ iniciatyva pirmą kartą vienas iš seniausių 104-erių metų jogas – Swami Yogonanda (tikrasis vardas Ramola Prasad) iš Rishikesh,  Indijos, atvyko į Lietuvos sostinę – Vilnių. Čia jis viešės iki rugsėjo 25 dienos.  

Viešnagės metu seniausias jogas žada surengti ne vieną viešą mankštą viliečiams, taip pat sudalyvaus rugsėjo 25 d. artėjančios „Pasaulinės širdies dienos“ progą  Vilniaus visuomenės sveikatos biuro ir Lietuvos širdies asociacijos organizuojamoje konferencijoje „Ilgo ir sveiko gyvenimo filosofija”, kurioje pristatys savo jogos techniką, papasakos apie ilgo ir sveiko gyvenimo būdą, demonstruos pratimus. Taip pat žada aplankyti ir kitus Lietuvos miestus.

Žinomo teatro aktoriaus, režisieriaus Sauliaus Varno iniciatyva Panevėžyje rugsėjo 19 d. 17:00 val. „Vidmavita” sveikatingumo centre bus suorganizuota Swami Yoganand mankšta.

Pirmoji Swami Yoganand mankšta sostinės jogos instruktoriams, jų mokiniams ir žiniasklaidos atstovams bus suorganizuota jau šiandien, rugsėjo 17 d. 18:00 val.  Pranciškonų rūmuose, adresu Trakų g. 9/1, Vilniuje.  

Viešoji įstaiga „Sveikas miestas” visus vilniečius kviečia pasimankštinti masinėje Swami Yogonada  mankštoje  rugsėjo 22 – 23 dienomis, 14 val. prie Baltojo tilto.  Jei oro sąlygos bus nepalankios, mankšta bus perkelta į Pranciškonų rūmus.Sveiki, Swami Yoganand, stebina Jūsų amžius ir kad nebijote taip toli keliauti? Turbūt esate apkeliavęs visą pasaulį?
Taip, esu apkeliavęs visą pasaulį, ne pirmą kartą esu Europoje: prieš keletą metų aplankiau Vokietiją (Berlyną), buvau Belgijoje, Prancūzijoje, aplankiau ir Nyderlandus. Esu buvęs Indonezijoje, Singapūre, Malaizijoje ir kitose tolimose šalyse. 

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas