Įdomiausios ledų idėjos

Įdomiausios ledų idėjos

Šiltasis metų laikas – jau ne už kalnų. Siūlome pasitikti jį su porcija pačių pasigamintų ledų! Išbandykite šiuos receptus ir išsirinkite tą, kuris jums patinka labiausiai!

Arbūzas + pomidorai + aitrieji pipirai

Šis derinys – truputį keistas, netikėtas ir intriguojantis. Pertrinkite smulkintuvu arbūzą ir pomidorus, sultis išpilstykite į formeles. Jei norite, papildomai galite įmesti po gabaliuką žalio aitriojo pipiro.

Kiviai + sultys + medus

Pertrinkite elektriniu smulkintuvu kivius, sumaišykite su mėgstamomis sultimis, pasaldinkite medumi ir išpilstykite į šaldymo formeles.

Šokoladiniai sausainiai + pienas

Ne vaisinis derinys, bet taip pat labai skanus! Sausainius ir pieną.

Salierai + bazilikai

Nesaldūs, tačiau labai gaivūs ledai. Sutarkuokite salierą, išspauskite sultis ir pertrinkite jas elektriniu smulkintuvu su bazilikų lapeliais. Liks tik užšaldyti.

Kokosų pienas + mėlynės

Šie visiškai skirtingų regionų produktai puikiai dera kartu. Jei neturite galimybės nusipirkti kokosų pieno, jo galite pasigaminti namuose: suskaldykite kokosą, nuimkite kevalą (rudos odelės šalinti nereikia). Sutakuokite riešutą ar susmulkinkite elektriniu smulkintuvu, užpilkite 1-2 stiklinėmis šilto vandens (kuo vandens mažiau, tuo sodresnis bus skonis). Pamaigykite drožles skystyje ir viską perkoškite. Dabar gautą kokosų pieną galima šaldyti su mėlynėmis.

Avokadas + žaliosios citrinos + kokosų pienas

Dar vienas įdomus derinys. Kaip pasidaryti kokosų pieno, jau aprašėme. Išspauskite 2 žaliųjų citrinų (laimų) sultis, pertrinkite elektriniu smulkintuvu su avokado minkštimu, stikline kokosų pieno ir peletrūnų lapeliais. Jei pageidaujate, galima pasaldinti trupučiu cukraus.

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas