Įdegti nesideginant? Tai įmanoma!

Įdegti nesideginant? Tai įmanoma!

Kartais atrodo, kad pavasarį Lietuvos merginas ištinka baltos varnos sindromas. Šią „baisią ligą“ stengiamąsi išgydyti soliariumuose. Vos pradėjus žiemai eiti į pabaigą, daugelis merginų ir moterų paraleliai pradeda eiti į vadinamąsias įdegio zonas. Pavasarį matome rezultatus – rudos, lyg ką tik Turkijos kurortų grįžusios moterškosios lyties atstovės žingsniuoja gatvėmis.

O ką daryti toms, kurios nusprendžia likti baltomis varnomis? Galima jomis ir likti, tik kartais erzina klausimas „Ar tu nesergi, kad tokia balta?“ Ne, aš tiesiog nematau reikalo eiti į soliariumą. Nusprendžiau pasidomėti, kaip galima turėti dailų įdegį nesitepant ant kūno neaiškios sudėties rudinamųjų kremų ir nesilankant soliariume.

Aliejus – gražaus įdegio palydovas

Aliejus yra tinkamiausia priemonė puoselėti, lepinti ir tausoti odą. Todėl jis gali būti nepakeičiama priemonė ir norint turėti „lengvą“ ir subtilų įdegį.

Morkų aliejus yra praturtintas Vitaminais A, B ir F. Puikiai tinka prieš saulės vonias, padeda išsaugoti natūralų įdegį. Gali būti maišomas ir su kitais natūraliais bei eteriniais aliejais ir naudojamas kūnui, veidui bei plaukams. Jis laikomas vienu vertingiausių odai, kadangi regeneruoja ląsteles, kovoja su laisvaisiais radikalais, jaunina, pagyvina veido spalvą ir suteikia jai švytėjimo.

Paprastai šis aliejus yra morkų ištrauka šalto spaudimo saulėgrąžų aliejuje. Švelnaus vos juntamo morkų stiebelių kvapo, švelnios konsistencijos, oranžinio atspalvio. Į jį galite įlašinti porą lašų morkų sėklų eterinio aliejaus. Gausite nuostabų „morkinį“ eliksyrą, suteiksite odai auksinį atspalvį ir paskatinsite sveiką savaiminį įdegį.

2 psl. »
Šaltinis: ekodiena

Komentarai (32)

Oksana 2018-06-06 21:50
Pritariu Brigitai:)visad pries vasara pavartoju to bio caroteno, tikrai nenudegsite raudonai:)
Brigita 2017-05-23 15:42
Pabandykit pagerti prieš deginimosi sezoną Bio-Carotene, man visada padeda nenudegti ir įdegti rudai!
Giedrė. 2012-07-12 13:58
Aš noriu būti įdegusi, tik kaip tai padaryti? Į mane saulė nekimba. Oda parausta ir nusilupa, o rudumo nėra. :(
as 2012-07-11 11:44
na matot, varnos ir varnenai, kaip viskas keiciasi - seniau baltaodes buvo ponios ir panaites, o rudos nudegusios - varguomenes luomas:D
liana 2012-06-29 15:43
laba as deginaus ir nusideginau
Liana 2012-06-18 13:12
Tolerantiška ;) Tu esi visiškai teisi tai tik vaikų žaidimai: baltos sėdėkite namuose. Kiekvienas žmogus skirtingai įdega. Mane mokykloje taipat pravardžiuodavo baltuke. Na, žmonės nesitičiokite o Merginos degul nesidegina soliariumuose VĖŽYS
Rita 2012-06-17 12:29
as linkusi degti raudonai ir labai greitai nusilupu,todel ant saulutes paguliu vos 10 min,taciau jau galiu pasigirti jog ruda :)
Tolerantiška ;) 2012-06-17 08:45
Jausmas toks,kad paskutinius komentarus rašė vienas ir tas pats žmogus... ;D Kiekvienam (-ai) teisė rinktis kokiam būti.;) Nori būt ruda,būk ir atvirkščiai. Kiekvienas pasirinkimas turi savo pliusų ir minusų... Arba priklauso nuo požiūrio, grožio supratimo. Tiek galiu pritarti merginoms ištroskusioms būti rudoms, tiek puoselejančioms natūralų grožį. ;)Bet tikrai yra vaikiška sakyti " Baltos sėdėkite namuose..." ;D
Liana 2012-06-16 19:23
Merginos! Gal ir įdegsite soliariumuose, bet tai nesveika. Nes senėja oda varotės odos vėžį klausykite Ausros ką jin parašė nueikite į internetinę svetainę http://www.valstietis.lt/Pradzia/Patarimai/Sveikata-ir-grozis/Ar-saule-gali-nuzudyti ir sužinokite daugiau. Sėkmės
toma 2012-06-16 15:40
man gerai truputi pabunu vasara idegusi nuo saules ir idegis beveik visa ziema isilaiko i soliariumus neinu o ir saules spindulais nepiknodziaujiu:)

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas