Į gyvūnų prieglaudą atneštos dėžės turinys nustebino visus (foto)

Į gyvūnų prieglaudą atneštos dėžės turinys nustebino visus (foto)

Į gyvūnų prieglaudą Leksingtone (JAV) dėžę atnešusi moteris pasakė, kad nori atiduoti savo jūrų kiaulytes. Personalas tikėjosi, kad graužikų bus 2-3, tačiau smarkiai apsiriko.

Dėžėje glaudėsi 35 žvėriukai. Šeimininkės teigimu, viskas prasidėjo nuo vienos jūrų kiaulyčių porelės. Kai moteris nebegalėjo kontroliuoti graužikų populiacijos, ji kreipėsi pagalbos į prieglaudą. Daugumai kiaulyčių buvo 3-4 mėnesiai. Nors prieglaudose vietos trūksta nuolat, personalas sutiko priimti graužikus.

Persigandusios ir alkanos kiaulytės buvo ne pačios geriausios formos – išsekimas, slenkantis kailiukas, peraugę nagai... Nesusitvarkanti su tokia augintinių gausa šeimininkė greičiausiai visai nustojo jais rūpintis.

Pašertos ir atskiruose narveliuose apgyvendintos kiaulytės greitai nusiramino. Istorija tuojau pat atsidūrė socialiniuose tinkluose, ir per porą dienų visi žvėriukai rado naujus namus.

Prieglauda priminė visiems šeimininkams apie būtinybę kastruoti ir sterilizuoti savo augintinius (ir ne tik jūrų kiaulytes), jeigu nėra galimybės rūpintis šių palikuonimis.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Vidutiniškai per savo gyvenimą žmogus atsako į 45228 telefono skambučius

Kitas faktas