Grožio procedūros ir priemonės ruošiantis gražiausioms metų šventėms

Grožio procedūros ir priemonės ruošiantis gražiausioms metų šventėms
@ Pixabay

Pasiruošimai didžiosioms metų šventėms iš dailiosios lyties atstovių atima nemažai laiko ir jėgų. Kosmetiniams eksperimentams laiko nėra, o atrodyti pritrenkiančiai nori kiekviena. Siūlome keletą procedūrų ir receptų, švenčių išvakarėse padėsiančių jums atrodyti nepriekaištingai.
 
Pieno ledukai
 
Masažas užšaldyto pieno kubeliais puikiai tonizuoja dekoltė srities odą. Kad pasigamintumėte tokių ledukų, į formeles pripilkite pieno ir užšaldykite. Nepamirškite, kad jautrią krūtinės odą galima masažuoti tik švelniais, glostomaisiais judesiais. Tokia procedūra odai bus labai naudinga.

Jei ruošiatės pasirodyti šventiniame vakarėlyje vilkėdamos suknelę su gilia iškirpte, rekomenduotinas gydomųjų vonių kursas. Išlyginti ir suminkštinti odą, suteikti jai gražų matinį atspalvį padės vonios su avižų kisieliumi.
 
Pirmiausia paruoškite avižinius miltus: avižinius dribsnius sumalkite kavamale, iš pusės stiklinės miltų kaip įprastai dideliame puode išvirkite kisielių. Stebėkite, kad nesusidarytų gumuliukų. Kisielių supilkite į paruoštą vonią ir gerai išmaišykite. Vonioje pagulėkite 20 – 30 minučių. Išlipusi pajausite, kokia minkšta ir aksominė tapo jūsų oda.
 
Dekoltė srities masažas
 
Švenčių išvakarėse nuotaiką gali sugadinti pačioje matomiausioje vietoje nežinia iš kur atsiradę spuogeliai, dėmelės, raukšlelės. Didžiausia klaida – siekiant užmaskuoti ant tų vietų užtepti storą toninio kremo sluoksnį. Pakaks lengvai užmaskuoti dėmeles ir paraudimus ant nugaros ar krūtinės odos ir papudruoti biria pudra (auksine arba perlamutrine). Jeigu laukia audringas vakarėlis su šokiais iki ryto, šampano voniomis, dekoltė srities trūkumų maskavimui geriau naudoti vandeniui atsparias priemones.

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

Pasaulio sveikatos organizacijos specialistai prognozuoja, kad 2030 m. dažniausiai pasitaikanti liga pasaulyje bus depresija: šis sutrikimas pralenks net širdies ir kraujagyslių sistemos ligas.

Kitas faktas