Gražios ir sveikos odos receptai iš viso pasaulio

Gražios ir sveikos odos receptai iš viso pasaulio

Moterys jau ne vieną amžių kaupia grožio receptus. Ką daryti, kad veido oda švytėtų, būtų idealios spalvos ir ilgiau išliktų jauna? Štai keli patarimai!
 
Prancūzija
 
Trynimas ledo kubeliais. Stimuliuoja kraujotaką, suteikia odai švytėjimo.
 
Kontrastiniai kompresai ryte ir vakare. Gerina veido spalvą, kraujotaką, grąžina odai stangrumą, drėkina. Tiesiog pamerkite medvilninį rankšluostį į karštą vandenį ir pridėkite prie veido, po to – pakartokite tą patį su šaltu vandeniu. Kartokite procedūrą kelis kartus.
 
Citrinų sultys nuo uždegiminių procesų. Pasausinti bėrimą galima patepus šviežiai spaustomis citrinų sultimis.
 
Kuo mažiau pudros. Sveika oda šiek tiek blizga. Prancūzių teigimu, tai natūralu ir normalu. Reguliarius pudros naudojimas užkemša poras ir skatina uždegiminius procesus.
 
Čilė
 
Raudonosios vynuogės švytinčiai odai. Čilėje moterys pasikliauna antioksidantų, kurių gausu raudonosiose vynuogėse, galia. Jos sumaišo vynuoges su 2 šaukštais miltų ir gautą pastą laiko ant veido 10 minučių, po to nuplauna. Geriausia tokią kaukę daryti ryte.
 
Švedija
 
Subalansuota mityba. Švedės žino gražios ir sveikos odos paslaptį – tai maistas, turintis daug antioksidantų (pavyzdžiui, šviežios uogos ir žuvis).
 
Sauna. Padeda iš organizmo greitai pašalinti toksinus.
 
Japonija
 
Ryžių prausiklis. Puikiai valo ir lygina odą, stimuliuoja kolageno gamybą. Kaip pasidaryti: Sumalkite baltus ryžius kavamale, miltus sumaišykite su šiltu vandeniu, kad išeitų kefyro konsistencijos masė, užtepkite ją ant drėgnos odos ir pamasažuokite, po to kruopščiai nuplaukite.

2 psl. »

Komentarai