Geriausi grožio receptai su kava

Geriausi grožio receptai su kava

Kavos kaukės šiuo metu yra itin populiarios ir mėgstamos. Kodėl? Jos veikia beveik akimirksniu, be to, tinka bet kuriam odos tipui.

Jei mėgstate pradėti dieną puodeliu kavos, galite tokiomis grožio procedūromis lepintis nors ir kasdien – dažniausiai tereikia turėti tirščių ir vieną kitą papildomą komponentą (tiesa, svarbiausia, kad kava būtų natūrali).

Kaukės pagal odos tipą

Kokiais komponentais reikės praturtinti savo kaukę, priklauso nuo jūsų odos tipo:

 

  • Jeigu oda sausa ir jautri, įmaišykite į kavos tirščius šaukštą alyvuogių aliejaus arba riebios grietinės;
  • Jeigu oda riebi, reikia šaukšto kefyro arba natūralaus jogurto;
  • Normaliai ir mišriais odai tinka riebi varškė, sumaišyta su tirščiais iki vienalytės masės.


Mišinys tepamas ant nuvalytos veido odos ir laikomas 3–5 minutes. Nuplauti reikia vėsiu vandeniu.

Šveičiamoji kavos kaukė

Į kavos tirščius įmaišykite šaukštą jogurto ar grietinės (priklauso nuo jūsų odos tipo) ir keletą šaukštų avižinių dribsnių. Viską kruopščiai išmaišykite ir masažuokite šia mase veidą 2–3 minutes. Galite palikti dar 10 minučių, o po to nuplauti vėsiu vandeniu. Tokia kaukė švelniai valo ir drėkina odą.

Kaukė probleminei odai

Šiai kaukei reikia šaukšto baltojo arba mėlynojo molio ir arbatinio šaukštelio smulkiai maltos kavos. Sumalkite kavamale keletą apelsino žievelių ir įmaišykite į savo mišinį arbatinį šaukštelį gautų miltelių. Įpilkite truputėlį virinto vandens, kad susidarytų tiršta vienalytė masė. Peilio galiuku pakabinkte truputėlį sodos, nugesinkite obuolių actu ir supilkite į kaukę. Gerai išmaišykite, ištepkite veidą ir laikykite 5–8 minutes.

2 psl. »

Komentarai (1)

dalia 2013-02-25 12:35
labai puikus pylingas kunui,ir rankom.Kava,valgomoji druska,stambasne ir alyvuogiu aliejus,masazuojamais judesiais istrinti kuna ir rankas, nuplauti drungnu vandeniu,rezultatas nuostabus pabandykite nenusivilsit.

Ar žinote, kad...

Alkio jausmas atsiranda praradus 1% organizmo vandens. Netekus organizmui daugiau kaip 5% vandens, žmogus praranda sąmonę, o daugiau 10% - mirti

Kitas faktas