Garsenybių treneris apie klaidas, kliudančias lieknėti

Garsenybių treneris apie klaidas, kliudančias lieknėti

Sutikite: labai apmaudu, kai labai stengiatės, o rezultatų – nematyti. Taip gali nutikti ir sportuojant: liejate prakaitą sporto salėje, maitinatės sveikai, bet jokio progreso. Ar ką nors darote netinkamai?
 
Iš pradžių – blogos naujienos. Kaip teigė asmeninis treneris Harleys Pasternakas, dirbantis su tokiomis garsiomis asmenybėmis, kaip Ariana Grande, Katy Perry ir Kanye Westas, norint pasiekti tam tikrų rezultatų, nėra nustatyta, kokie sveiki įpročiai ir jų balansas yra idealūs.
 
Nors manote, kad pagaliau susikūrėte tobulą mitybos ir treniruočių planą, yra keletas veiksnių, kurie itin kenkia jūsų rezultatams. Gera žinia ta, kad įmanoma jų išvengti.
 
Asmeninis treneris Harleys Pasternakas atskleidė didžiausias klaidas, kurios žmonėms neleidžia džiaugtis norimais rezultatais.
 
Prieš ar po treniruotės suvartojate daugiau kalorijų, nei jų sudeginate
 
Puiki treniruotė nereiškia, kad sudeginote viską, ką suvartojote.
 
„Dažnai žmonės manęs klausia, ką reikėtų valgyti prieš ir po treniruočių. Nebent jei planuojate dalyvauti Olimpinėse žaidynėse, kokia prasmė suvartojus didelį kiekį kalorijų, visas jas sudeginti sporto klube, o po to vėl prisikimšti?‘, - sakė treneris.
 
Nepaisant griežtos dietos, jis savo klientams leidžia 2 kartus per savaitę suvalgyti tai, ką jie labiausiai mėgsta, o šio patiekalo kalorijos nėra skaičiuojamos. Tai visai kas kita, nei vadinamieji „cheat meals“.
 
„Jūs neapgaudinėjate savęs. Jūs to patiekalo nusipelnėte“, - sakė jis.
 
Atliekate per daug intensyvius kardio pratimus
 
Kad atlikdami kardio pratimus neprarastumėte per daug raumenų tonuso, Harleys širdį stiprinti savo klientams liepia pasivaikščiojimais ir skaičiuojant nueitus žingsnius, kurių skaičius vakare turėtų siekti 10 000 – 14 000. Kaip tai padaryti? Investuokite į itin patogius sportinius batelius, su kuriais nesinorės išsiskirti.

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas