Fitnesas toms, kam per 30

Fitnesas toms, kam per 30

Štai koks paradoksas: kuo mums daugiau metų, tuo labiau vertiname jaunystę ir iš visų jėgų stengiamės ją sulaikyti. Tik Bridžita Bardo gali sau leisti sakyti: „Aš niekada nesiskirsiu su savo raukšlėmis, nes man jos labai brangiai kainavo“. Dauguma moterų vis dėlto norėtų kaip galima ilgiau išlikti jaunos ir gražios.

Jeigu pradėjote lankyti sporto klubą, neverta iš karto nertis iš kailio ir stengtis įtikti savo instruktoriui: skaičiuokite pulsą ir sumažinkite apkrovą, jeigu jis didesnis nei 140.

Norint atrodyti gražiai, tenka pasitelkti visą priemonių arsenalą: kosmetikos priemones, dietas, netgi „sunkiąją artileriją“ – plastines operacijas. Mūsų dienomis pakoreguoti amžiaus padarinius nekainuoja taip jau brangiai, tačiau naivu manyti, kad atsigulus po skalpeliu galima nugalėti laiką. Vien kosmetologijos pasiekimų nepakaks. Jau nuo senų laikų žinoma, kad tikrąjį moters amži7 pirmiausiai išduoda rankos ir... eisena.

Būtent judesių lengvumas yra geros viso organizmo būklės (ir biologinio dailiosios lyties atstovės amžiaus) rodiklis. Galima atsikratyti raukšlių, įsistatyti sniego baltumo dantis, įtraukti pilvą ir sverti tiek, kiek aštuoniolikmetė panelė, tačiau kūno apgauti nepavyks. Jeigu nepalaikysite formos, pirmasis žingsnis pusiau sulenktomis kojomis išduos visą jūsų gyvenimišką patirtį.

Nenuostabu, kad sakoma: judėjimas – tai gyvenimas. Šiuolaikiniai sporto klubai siūlo ne vieną ir ne dvi programas, kurios teiks jums ir naudą, ir malonumą, padės atrodyti gražiau. Tačiau ką ir kaip pasirinkti, į ką atsižvelgti?

Būkime realistai: keturiasdešimtaisiais gyvenimo metais užsiimti taip pat intensyviai, kaip ir prieš 20 metų, yra neįmanoma ir kenksminga. Visų pirma reikėtų objektyviai įvertinti savo sveikatą. Atkreipkite dėmesį į širdies, sąnarių, stuburo ir kraujagyslių būklę: būtent šios gyvojo mechanizmo dalys bėgant laikui nukenčia labiausiai, tad mankštintis reikia itin atsargiai.

2 psl. »

Komentarai (1)

Kalėdų Senelis 2012-11-07 23:57
Kalėdų Senelio Paštas

http://www.santamail.lt/

Šioje šventinėje interneto svetainėje per 5 minutes Jūs ne tik išspręsite kalėdinės dovanos problemą, bet ir padovanosite savo brangiausiems žmonėms tikrą stebuklą: laišką nuo pačio Kalėdų Senelio, adresuotą jai/jam! Visus laiškus galite užsisakyti lietuvių, bei rusų kalbomis. Nesvarbu kur begyventų Jums brangus žmogus, mūsų paštas pasieks net ir patį toliausią pasaulio kampelį, nes mes siunčiame laiškus į visas šalis.