Eksperimentas: kokios tingėjimo nusivalyti makiažą pasekmės?

Eksperimentas: kokios tingėjimo nusivalyti makiažą pasekmės?

Maždaug trečdalis moterų bent porą kartų per savaitę eina miegoti nenusivaliusios makiažo, net žinodamos, kad tai gali turėti labai nemalonių pasekmių.

Savanorė Anna sutiko atlikti eksperimentą ir visą mėnesį reguliariai dažėsi, tačiau prieš miegą kosmetikos nenuvalydavo. Kokie gi rezultatai?

Ekspertai, apžiūrėję moters odą po šio mėnesio, teigia, jog dabar jos oda atrodo dešimčia metų senesnė nei prieš eksperimentą: užsikimšo poros, oda tapo sausa, paraudo, prarado gyvybę ir spindesį, raukšlelės pagilėjo.

„Be abejo, jūs negrįžtamai nesusigadinsite odos per mėnesį. Tačiau tai darydamos nuolat, galite pažeisti savo odą visam laikui. Didžiausia problema yra aplinkos tarša, kuri sukelia laisvųjų radikalų susidarymą – taip prasideda kologeno ir elastano, lemiančių jaunatvišką odos išvaizdą,  mažėjimas organizme. Visgi, nesivalydamos makiažo, jūs pagreitinate šiuos procesus“, – eksperimento rezultatus konstatavo dermatologė Sam Bunting.

Taigi, mielosios, norėdamos išlikti jaunos ir gražios, atrodyti žvaliai ir energingai, nepatingėkite prieš miegą pasirūpinti savo veido oda. Galbūt eksperimento dalyvės Annos nuotraukos „prieš“ ir „po“ jus įtikins...


 

Komentarai (3)

mama 2013-08-08 23:49
<per savaite bent pora kartu nenusivalo makiazo> niekaip neisivaizduoju, baisu, kurios taip miegot eina, svarbu ta vakara "ledine" atbuvai, o atsikelus- pabaisa tampi. kur higiena?pagalves uzvalkalai kokie nuo makiazo, slykstu
irgi 2013-08-05 15:36
ir cia verslas :))),nors ir prastesne kosmetika ,bet nereikia cia labai jau ir gazdintis,visa gyvenima naudoju paprastesne,o daziaus jaunysteje nemazai :)ir nueidavau miegoti nenusivaliusi makijazo,nei as susenau be laiko ,nei isbere veido,nors veidas yra labai jautrus.Rinkimes kaip kam geriau,linkiu be laiko nepasent :)))
nu jo 2013-08-05 14:20
makijazo priemones galimai kinietiskos, kaip ir beveik viskas nekokybiska, nezinia is ko padaryta, nuo geros kosmetikos nieko neatsitinka. Kiek jaunysteje teko nenusivalyt makijazo nesuskaiciuosi, o kosmetika buvo rusiska ir lenkiska...