Efektyvi kaukė silpniems ir lėtai augantiems plaukams

Efektyvi kaukė silpniems ir lėtai augantiems plaukams

Kiekviena savo išvaizda besirūpinanti moteris, išbandžiusi ne vieną ir ne dvi priemones, žino, kas jai tinka geriausiai ir kaip pasiekti trokštamo rezultato. Deja, stipriais ir greitai augančiais plaukais pasidžiaugti gali tikrai ne visos. Siūlome jums gana nesudėtingą, tačiau efektyvų receptą, padėsiantį išspręsti šią problemą.

Pirmą mėnesį darykite tokią kaukę kas antrą dieną, o po to – kartą ar du per mėnesį (galėsite kaitalioti su kitomis kaukėmis). Jau labai greitai pastebėsite, kad pridygo daug naujų plaukų, o senieji nustojo slinkti.

Jums reikės:

  • Garstyčių miltelių ir cukraus. Garstyčios pasižymi šildomuoju poveikiu, dirgina svogūnėlius ir gerina kraujotaką, o tai skatina plaukų augimą.
  • Koalino (baltojo molio). Baltasis molis gana dažnai naudojamas šampūnams – jis efektyviai kovoja su riebalų pertekliumi ir pleiskanomis, puikiai stiprina trapius ir nusilpusius plaukus, tinka netgi jautriai odai.
  • Medaus. Medus kosmetologijoje naudojamas labai plačiai – tai unikali priemonė, kuri tinka bet kokiam plaukų tipui, ir turi šimtus naudingų medžiagų. Jis stiprina plaukus, padeda atkurti jų struktūrą, suteikia jiems žvilgesio ir elastingumo.
  • Alyvuogių aliejaus. Iš esmės vietoje jo galima naudoti bet kokį augalinį aliejų. Jie nepakeičiami gydant nusilpusius ir pažeistus plaukus bei galvos odą.
  • Spiritinio arba vandeninio ramunėlių antpilo. Ramunėlės – populiari plaukų priežiūros priemonė, padedanti atsikratyti lūžinėjimo, sausumo. Jos gerai stimuliuoja plaukų augimą, suteikia šilko švelnumo ir žvilgėjimo, kovoja su pleiskanomis.

Paruošimas: 1 arbatinį šaukštelį garstyčių miltelių sumaišykite su arbatiniu šaukšteliu cukraus (kuo jo daugiau, tuo labiau degins garstyčios). Tada įpilkite 3–4 šaukštus augalinio aliejaus, 1 šaukštą medaus ir 1 šaukštą ramunėlių antpilo. Viską gerai išmaišykite, įdėkite baltojo molio – tiek, kad išeitų kremo konsistencijos masė. Jeigu ji išėjo per tiršta, galima įpilti truputėlį vandens.

2 psl. »

Komentarai (4)

pupa 2014-03-31 16:49
man isvis nedegina
Gintarė 2013-08-18 18:50
Kosmetinis žibalas gal ir gerai, bet kiek vargo turėjau kol išploviau. Teko galvą trinti 8 kartus ne kaži aks taip...
dievus 2012-07-22 13:55
pezi seni
agne 2012-07-02 16:24
ar tokiu budu nepakenkiama galvos odaija deginant?

Ar žinote, kad...

Alkio jausmas atsiranda praradus 1% organizmo vandens. Netekus organizmui daugiau kaip 5% vandens, žmogus praranda sąmonę, o daugiau 10% - mirti

Kitas faktas