Dietinės duonos skrebučių ir pomidorų salotos

Dietinės duonos skrebučių ir pomidorų salotos
Gaspadine.lt nuotr.

Jei per pietus nenorite apsunkti, arba grįžus po darbų norisi lengvai užkąsti - siūlome pasigaminti lengvas ir greitai paruošiamas duonos skrebučių ir pomidorų salotas. Nepamirškite, kad pomidoruose esantys vitaminai C, E, K, H ir beveik visi B grupės vitaminai bei karotinas stimuliuoja žarnyno veiklą, taigi gerina medžiagų apykaitą. Be to, nuolatinis pomidorų valgymas didina atsparumą įvairioms infekcijoms. Pomidoruose nėra cholesterino, taigi jie itin tinkami dietinio maitinimo metu.

Reikės:

Džiovinto arba skrudinto batono
3 pomidorų
1 raudonojo svogūno
2 skiltelių česnako
Petražolių arba krapų
Alyvuogių aliejaus
Obuolių acto
Druskos ir juodųjų pipirų

Jei namuose neturite džiovinto batono, tuomet galite šviežio batono riekeles pakepinti skrudintuvėje ir supjaustyti nedideliais kubeliais. Pomidorą, svogūną ir prieskonines žoleles susmulkinkite ir sumaišykite su batono kubeliais. Salotas užpilkite alyvuogių aliejaus ir obuolių acto (pilti pagal skonį) mišiniu bei pagardinkite druska ir juodaisiais pipirais. Prie salotų puikiai tiks ir fetos sūris.

Komentarai (2)

vvvvv 2012-01-11 20:37
Svarbiausia kad pigios :)
sara 2012-01-11 20:37
labai lengvos salotos

Ar žinote, kad...

Pasaulio sveikatos organizacijos specialistai prognozuoja, kad 2030 m. dažniausiai pasitaikanti liga pasaulyje bus depresija: šis sutrikimas pralenks net širdies ir kraujagyslių sistemos ligas.

Kitas faktas