Dieta pagal kraujo grupę

Dieta pagal kraujo grupę

Nors dieta pagal kraujo grupes sulaukia kritikos, esą jos esmė išlieka elementari: atsisakyti riebių, saldžių ir miltinių patiekalų, o kartais dviems skirtingas kraujo grupes turintiems asmenims gali galioti tie patys mitybos nustatymai, tačiau jos efektyvumas vis dėl to yra jaučiamas. Efektyvumą galima pajausti vien jau dėl to, kad yra rekomenduojama sveika mityba, o taip pat kraujo tipo dieta gali padėti įvardinti maisto produktus kenkiančius bei labiausiai tinkančius jūsų organizmui.

0(I) kraujo grupė

O kraujo grupės žmonės turėtų rinktis liesą mėsą, neutralią paukštieną ir apsiriboti nedidelėmis porcijomis. Šios kraujo grupės žmonėms labai tinka daugybė žuvų rūšių, ypač riebios šaltųjų jūrų žuvys - silkės, skumbrės bei menkės.

Avižos, javai, ypač kviečiai, netinka. O kraujo grupės žmonių organizmas prastai virškina karvių pieno produktus. Retkarčiais suvalgomas vienas kitas vištų kiaušinis, rūpesčių nesukels.

O kraujo grupės žmonėms labai tinka žalios spalvos bei lapinės daržovės. O kraujo grupės žmonės turi visiškai atsisakyti bet kokių kokosų riešutų gaminių. Jų skrandį dirgina malti ir juodieji pipirai, o taip pat ir actas. Taigi draudžiami rūgštūs marinuoti produktai. Cukrus bei medus nekenkia, tačiau jais mėgautis derėtų saikingai. Labai svarbu valgyti daržovių, ypač pomidorų, tačiau reikėtų vengti baklažanų, gūžinių, žiedinių, briuselio kopūstų, garstyčių ir bulvių.

O kraujo grupės žmonėms neribotais kiekiais rekomenduojama gerti tik vandenį bei negazuotą mineralinį vandenį.

A(ll) kraujo grupė

Daugeliui A kraujo grupės žmonių bus labai sunku iš karto visiškai atsisakyti mėsos ir pradėti maitintis vegetariškai. Tad pagelbės į valgiaraštį įtraukta vištiena ir kalakutiena - tai yra neutralūs produktai. Vis dėlto dešra bei kumpis liks uždraustas vaisius.

2 psl. »

Komentarai (3)

Indre 2013-04-18 17:18
Radau gera puslap kur yra receptai pagal kraujo grupes: food4blood.com
mitai 2012-04-06 21:22
Radau: http://www.sveikata.lt/straipsinis/dieta-pagal-kraujo-grupe-ar-ji-veiksminga-i-dalis-425?category=16
mitai 2012-04-06 21:21
cia buvo labai geras straipsnis apie tai kodel sita dieta neveiksminga