Didžiausią žalą jūsų odai darančios klaidos

Didžiausią žalą jūsų odai darančios klaidos

Vienas iš veiksmingiausių būdų turėti sveiką ir skaisčią odą – veido valymas. Dažnai dėl didelio noro atrodyt dailiai su veido oda imame elgtis neatsargiai, namuose išbandome įvairiausias procedūros, veido valymus, kas vėliau gali atnešti ir priešingą rezultatą.
 
Kosmetologė Ugnė Želvytė-Juškevičienė įvardina, kaip išvengti veido odos priežiūros klaidų ir ko imtis, jei norite džiaugtis sveika bei švaria oda.
 
„Be abejo, sutiksite, jog niekas taip nepuošia moters, kaip sveika veido oda. Vis dėlto, dažnas atvejis, kada mišri arba riebi veido oda yra netinkamai prižiūrima, todėl ilgainiui atsiranda užsikimšusios poros, pūliniai, odos papilkėjimas ar kitos odos problemos, verčiančios moteris nerimauti. Tokiu atveju situacija dar labiau pablogėja, kada siekiant pagerinti padėtį imama spaudinėti pūlinukus ar kitaip gelbėti odą“, – kalba specialistė.
 
Veido valymas namų sąlygomis
 
Specialistė teigia, jog norint išsaugoti sveiką odą, pirmiausia rekomenduojama atlikti gydomąjį veido valymą, kurio metu parenkamos konkrečiam odos tipui tinkamiausios priemonės, neleidžiančios odai vėl užsiteršti. Po veido valymo procedūros, kada poros yra švarios, šios atlieka savo funkciją, riebalinės liaukos neužsikemša, uždegimo nelieka ir veidas natūraliai ima švytėti.
 
„Dažnai moterys, besistengdamos turėti nepriekaištingą odą, pačios namuose išbando įvairiausias procedūras ir rezultatai ne visada būna džiuginantys. Todėl pirmoji taisyklė, kuria privaloma vadovautis, norint odą išlaikyti sveiką – veido valymą gali atlikti tik medicininį išsilavinimą turintis kosmetologas.
 
Jei šioms procedūroms kreipsitės į profesionalus, išvengsite komplikacijų, kaip kraujosruvos, kurios atsiranda dėl per didelio odos spaudimo, randų, pigmentinių dėmių, taip pat atsirandančių dėl odos pažeidimų. Nereikės pergyventi dėl paūmėjusių odos uždegimų ar infekcijų išplitimų, kurie atsiranda, jei veido valymas atliekamas esant uždegiminiams spuogams“, – patarimais dalinasi Ugnė Želvytė-Juškevičienė.

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

Alkio jausmas atsiranda praradus 1% organizmo vandens. Netekus organizmui daugiau kaip 5% vandens, žmogus praranda sąmonę, o daugiau 10% - mirti

Kitas faktas