Dekoratyvinė kosmetika: ką privalo turėti kiekviena moteris?

Dekoratyvinė kosmetika: ką privalo turėti kiekviena moteris?

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms, pradedame įnirtingai sukti galvą, kuo nustebinti savo artimuosius, tačiau dažnai pamirštame pagalvoti apie save. Tad laikas truputį atsikvėpti nuo darbų ir palepinti save miela smulkmena – nauju kosmetinės turiniu. Kas turėtų papildyti jūsų kosmetinę, pataria didžiausios elektroninės parduotuvės Lietuvoje Pigu.lt specialistai.

Geras veido kremas

Grožis prasideda ne nuo kelių makiažo pagrindo ir pudros sluoksnių, kurie maskuoja ar bent jau turėtų užmaskuoti veido trūkumus, o nuo gražios odos. Tad geras veido kremas yra tiesiog būtinas kiekvienai moteriai, kuri nori ilgai džiaugtis elastinga ir jaunatviškai atrodančia oda. Kas yra geras veido kremas? Garsaus gamintojo, reklamuojamas per televizorių ar pats brangiausias? Tikrai ne! Išties geras veido kremas yra tas, kuris tinka jūsų odai. Tad pirmasis žingsnis, kurį reiktų atlikti – nustatyti savo odos tipą, jei jo dar nežinote, objektyviai įvertinti trūkumus ir tik tada leistis į kosmetikos paieškas.

Maskuoklis – stebuklinga burtų lazdelė

Bėgantis laikas, stresas, sėdimas darbas, mažas fizinis aktyvumas, nesubalansuota mityba, žalingi įpročiai – visa tai atsispindi mūsų veide. Reikia pripažinti, kad papilkėję paakiai ar raudoni akių kampučiai išties neatrodo labai estetiškai, tačiau šiuolaikinė dekoratyvinė kosmetika leidžia šiuos nedidelius trūkumus paslėpti. Maskuoklis – tai gana tirštos konsistencijos, šiek tiek makiažo pagrindą primenanti makiažo priemonė, skirta maskuoti įvairiausius odos trūkumus. Maskuokliai dažniausiai skirstomi į šviesius, vidutinio tamsumo ir tamsius. Lietuvaitėms idealiausias pasirinkimas – šviesus maskuoklis. Šios priemonės nereikia daug, todėl jos pakanka gana ilgam. Kaip juo naudotis? Viskas gana paprasta – padengiate veidą makiažo baze, palaukiate kol ji susigers ir tada plonu sluoksniu dengiate problemines odos vietas maskuokliu. Labai svarbu nepadauginti šios priemonės, nes makiažas gali pradėti „banguotis“:

Palepinkite lūpas nauju lūpdažiu

Jei lūpdažis skleidžia keistoką kvapą, laikas jį mesti lauk, nes jo galiojimo laikas pasibaigė. Įsigyta parfumerija, kosmetika internetu ar tradicinėje parduotuvėje turi savo galiojimo laiką, todėl, jei pradarėte pakuotę, naudokite ir netaupykite kažkokiai išskirtinei progai. Kokie lūpdažiai šiais metais madingi? Žinoma, klasikinė raudona, tamsiai raudona, šiek tiek primenanti baklažano spalvą arba jos priešingybė – švelnių atspalvių rožinė bei persikinė. Tačiau aklai nesivaikykite madų, rinkitės lūpdažio spalvą, kuri tinka jums. Tiesa, brandesnio amžiaus moterys turėtų įsigyti ir prie lūpdažio tinkantį lūpų pieštuką, kuris neleistų lūpdažiui subėgti į raukšleles prie lūpų. Norite, kad lūpdažis išsilaikyti ilgiau? Štai maža gudrybė – lūpų pieštuku padenkite visas lūpas, o tik tada tepkite lūpdažį.

Kvepalai moters vizitinė kortelė

Turėti bent kelis kvepalų buteliukus labai naudinga, nes galite kvėpintis pagal nuotaiką, rinktis kvepalus specialioms progoms, pavyzdžiui, tas pats aromatas nelabai tinka ir į darbą, ir į prabangų vakarėlį. Vakarui reiktų turėti sodresnius kvepalus, kurie tiesiog pakerėtų aplinkinius. Brangu? atminkite, kad parfumerija ir kosmetika internetu kainuoja pigiau, tad palepinkite save!

 

Komentarai

Ar žinote, kad...

Pasaulio sveikatos organizacijos specialistai prognozuoja, kad 2030 m. dažniausiai pasitaikanti liga pasaulyje bus depresija: šis sutrikimas pralenks net širdies ir kraujagyslių sistemos ligas.

Kitas faktas