Citrina - universali priemonė jūsų sveikatai ir grožiui

Citrina - universali priemonė jūsų sveikatai ir grožiui

Siekdami būti sveiki ir gražūs, dažnai griebiamės brangiausių medikamentų ir priemonių, tačiau nepelnytai pamirštame visai šalia esančią natūraliai pagalbą teikiančias priemones. Tiesiog neįtikėtina, kiek daug gali paprasčiausia citrina. Ji tinka visais gyvenimo atvejais.

Bronchitas. Inhaliacija citrinų aliejumi. Užvirinti 3/4 litro vandens, leisti ataušti tiek, kad dar garuotų. Prieš kvėpuojant, įberti į vandenį 1 arbatinį šaukštelį druskos ir įlašinti 5 lašus citrinų aliejaus. Kvėpuoti 3 kartus per dieną, kol vanduo tiek ataušta, kad nebelieka garų.

Kosulys. 1) Gerai sumaišyti 100 ml ką tik išspaustų citrinų sulčių ir 100 ml alyvų aliejaus. Gerti kas valandą po vieną arbatinį šaukštelį. Gali trumpam padeginti gerklę. 2) Į puodą su vandeniu įdėti 2 citrinas ir uždengti. Šildyti maždaug iki 50 laipsnių 10 minučių. Stebėti, kad vanduo nepradėtų burbuliuoti, nes citrinos sprogs. Išėmus citrinas, išspausti sultis. Į jas supilti 3 arbatinius šaukštelius glicerino ir įdėti 250 g medaus. Gerai išmaišyti. Prieš einant miegoti, išgerti 1 arbatinį šaukštelį mišinio, o jei kosulys pažadina naktį – dar 1 šaukštelį.

Burnos opelės. Įspausti vienos citrinos sultis į stiklinę ir atskiesti šiltu vandeniu. Tokiu tirpalu skalauti burną. Opeles pradeda skaudėti. Ilgiau šitap gydantis, skalaujant burną citrinų sultimis, greičiau pradeda gyti opelės.

Celiulitas. Valgomąjį šaukštą jojobos aliejaus sumaišyti su 1 lašu citrinų aliejaus. Šiuo mišiniu kasdien rytą ir vakare masažuoti celiulito pažeistas vietas.

Egzema. 1) Į ketvirtį litro šilto vandens įlašinti 8 lašus citrinų aliejaus. Kad jis tolygiai pasiskirstytų vandenyje, pirmiausiai sumaišyti aliejų su 1 valgomuoju šaukštu skysto medaus. Medus taip pat malšina uždegimą, todėl sustiprina gydomąsias citrinos jėgas. Sumirkyti šiame mišinyje lininę skepetaitę, lengvai išspausti ir 20 min. uždėti ant pažeistos odos. Procedūrą kartoti kasdien 2–3 kartus. Citrinų aliejaus kompresai slopina uždegimą ir kankinantį niežulį. 2) Grynos citrinų sultys taip pat padeda odai greičiau gyti. Tiesiai ant pažeistos vietos užlašinkite keletą lašelių ir gerai paskirstykite pirštais. Pirmosiomis minutėnis gali šiek tiek deginti odą.

2 psl. »

Komentarai (5)

Ina 2015-03-26 13:50
Patarimai geri, tik neaišku kur galima gauti to citrinų aliejaus.
rita 2014-07-10 10:59
O kas yrs jojob aliejus
Saulė 2014-03-20 14:39
Aš naudoju 4 kartus stipresne priemone negu vitaminas C Alyvmedžių lapų ekstraktą
Dainora 2012-07-13 17:10
fantastika kiek daug galima visko su vienu produktu padaryti :)
Vidūnė 2012-07-12 09:56
Na tiesiog trūksta žodžių, koks puikus straipsniukas. Tikrai daug ko nežinojau :)

Ar žinote, kad...

Vienas britų žurnalas yra paskelbęs atlikto eksperimento duomenis, kurio metu nustatyta, kad moteris, gyvenusi 50 metų santuokoje su knarkiančiu vyru, praranda 4-erius metus miego.

Kitas faktas