Birštone rungsis geriausi Europos masažuotojai

Birštone rungsis geriausi Europos masažuotojai

Gegužės 17–18 dienomis Birštone, sanatorijoje „Eglė“ bus renkamas geriausias Europos masažuotojas. Registracija į prestižinį konkursą jau prasidėjo, tikimasi, kad šįmet publika išvys apie 40 geriausių masažo meistrų bei susipažins su jų naudojamomis technikomis.
 
Antrajame dvi dienas truksiančiame konkurse dalyviai turės ne tik pademonstruoti savo meistriškumą SPA laisvojoje programoje, bet ir pritaikyti klasikinio masažo žinias, sprendžiant teisėjų parinktas individualias užduotis bei išlaikyti anatomijos ir fiziologijos teorijos testą.
 
„Iš anksto besivaržantieji nežinos, kokį klientą jiems parinksime. Galiu pasakyti tik tiek – visi jie bus „nepatogūs“. Masažuotojai turės pasikalbėti su procedūrai paskirtu asmeniu ir nuspręsti, kokią taktiką naudoti“, - sakė Panevėžio kolegijos lektorė, kineziterapijos ir grožio terapijos programų komitetų pirmininkė, atvirojo Europos čempionato teisėja Laura Jonušienė.
 
Anot jos, į konkursą atvyksta geriausi savo amato žinovai, todėl nugalėtojo laurai bus skirti tam, kuris padarys mažiausiai klaidų. Pavyzdžiui, pernai pirmosios ir antrosios vietos laimėtojas teskyrė 0,1 balo.
 
Šįmet čempionato dalyvius vertins dar griežtesnė ir gausesnė tarptautinė komisija.
 
„Mūsų vienas iš tikslų – sukurti tokį čempionatą, kuris vyktų laikantis aukščiausių objektyvumo principų“, - sakė viena iš atviro Europos masažo čempionato organizatorių „SPA Vilnius“ Sveikatos centro vykdančioji direktorė Ramunė Skurkienė.
 
Jos teigimu, tarptautinius meistrus po vienu stogu suburiantis renginys yra tarsi įrodymas, jog  masažuotojui nepakanka vien išmokti kurią nors vieną ar kelias paslaugos technikas. Tam, kad vadintumeis geru, būtina gerai žinoti anatomiją bei mokėti spręsti kliento problemą.

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas