Aukštas kraujo spaudimas ir padidėjęs cholesterolio kiekis: pasakė, kaip tai suvaldyti

Aukštas kraujo spaudimas ir padidėjęs cholesterolio kiekis: pasakė, kaip tai suvaldyti

Aukštas kraujo spaudimas ir padidėjęs cholesterolio kiekis kankina ne vieną Lietuvos gyventoją. Tai yra rimtos problemos, kurios gali iššaukti infarktą ar insultą. Kaip išvengti liūdnų pasekmių laidos vedėja Asta Dumbliauskienė diskutuos su laidos svečiais apie naują ir įspūdingą – politabletę. 

 

Sekmadienio laidos Sveikata.lt pagrindinė tema aktuali tiems, kurie turi problemų su aukštu kraujo spaudimu ir padidėjusiu cholesterolio kiekiu. Dažnas susiduria su bėda, jog yra priverstas gerti daug skirtingų vaistų ir skirtingu laiku. „Yra galimybė vietoj krūvos tablečių, išgerti vieną“, - teigė laidos dalyviai. Režisierius, televizijos laidų vedėjas Vytenis Pauliukaitis papasakos, su kokiomis sveikatos problemomis susiduria, o kardiologė docentė Jolita Badarienė bei šeimos gydytojas Gediminas Urbonas išsamiai paaiškins, kuo veiksminga politabletė. 

 

##UArticlesInsert_UGallery_insertPhotoToArticleWithTitle_1841055/c/l##„Sveikata.lt“ laidos užkulisiai (nuotr. Aleksandras Savickis)

 

Laidoje taip pat sužinosite efektyvius būdus, kurie padės pailsėti po įtemptos darbo dienos ir numalšinti stresą, o „Specialistas pataria“ rubrikoje išgirsite apie naujausius išmaniuosius laikrodžius. 

 

##UArticlesInsert_UGallery_insertPhotoToArticleWithTitle_1841054/c/l##„Sveikata.lt“ laidos užkulisiai (nuotr. Aleksandras Savickis)

 

Apie visą tai plačiau sekmadienį, 9 val. ryte per žiūrimiausią televiziją TV3!

Komentarai