Ar skirtingi galvos skausmai reikalauja skirtingo gydymo?

Ar skirtingi galvos skausmai reikalauja skirtingo gydymo?

Ar skirtingi galvos skausmai reikalauja skirtingo gydymo? Apie tai kalbame laidos „Sveikata.lt“ rubrikoje „Sveikatos komanda“.

 

„Gintarinės vaistinės“ vaistininkė Laura Vanagaitė teigia, jog priežasčių, dėl kurių gali skaudėti galvą, yra be galo daug. Tai gali būti tiek pirminiai, tiek antriniai galvos skausmai. Dažniausiai žmonės nesigilina, kodėl skauda galvą: „Tuo momentu kai suskausta galvą, žmogus nepradeda galvoti apie tai, kur reikėtų kreiptis. Tiesiog dažniausiai išgeria tabletę nuo skausmo. Todėl pokalbio su pacientu metu, vaistininkai visuomet stengiasi gauti daugiau informacijos, kuri padėtų išsiaiškinti, kodėl skauda galvą. Kartais būna, jog net vaistinėje išgėręs tabletę nuo skausmo žmogus iš karto atsipalaiduoja ir gali papasakoti apie tai, kas tikėtina, jog sukelia skausmus“.

 

Pasikalbėjus su pacientais kartais paaiškėja, jog žmogus yra pervargęs, netinkamai maitinasi. Svarbiausia suprasti tai, jog skirtingi galvos skausmai reikalauja skirtingo gydymo.

 

Kankina galvos skausmas? Žiūrėkite laidos „Sveikata.lt“ rubriką „Sveiki darbe“, kurioje atskleisime, kaip gydyti Jums būdingą galvos skausmą.

Komentarai

Ar žinote, kad...

60 sekundžių - tiek laiko paprastai reikia kraujo ląstelei apkeliauti visą organizmą

Kitas faktas