8 patys neįprasčiausi lieknėjimo būdai

8 patys neįprasčiausi lieknėjimo būdai

Kai visos įmanomos (net ir pačios egzotiškiausios) dietos išmėgintos, tačiau rezultatų nematyti, žmonės ryžtasi labai keistiems lieknėjimo būdams. Štai keli iš jų.

Šlapimo injekcijos

Anglė Cheryl Palon tokiu būdu per 5 mėnesius numetė 20 kg ir paplonėjo per taliją 76 cm. Taip kardinaliai svoris ėmė kristi po to, kai ji išbandė naują lieknėjimo programą. Beje, šlapimas tinka ne bet koks, o tik nėščios moters. Injekcijas tenka darytis kasdien.

Iris McCarthy (kompanijos, kuri siūlo tokį svorio metimo būdą, konsultantė) aiškina, kad nėščių moterų šlapime yra hormono hCG. Organizmas tarytum „apgaunamas“, sukuriama nėštumo iliuzija. Kaip rodo klinikiniai tyrimai, hCG smarkiai pagreitina metabolizmą.

Seksas 7 kartus per dieną

Pati sunkiausia pasaulio moteris sudegina 500 kalorijų mylėdamasi su savo buvusiu vyru. Prieš metus jos svoris siekė apie 317 kg, tačiau jai pavyko numesti 45 kg po atsinaujinusių santykių su buvusiu vyru.

„Aš negaliu daug judėti, bet kas kartą sudeginu po 500 kalorijų. Tai puiki mankšta“, sako ji. Tokiu būdu ji nori sulieknėti iki 241 kg.

Maitinimas per nosį

Šis metodas išrastas Amerikoje. Iš pradžių jis buvo vertinamas kaip labai pavojingas ir rizikingas, tačiau laikui bėgant nuspręsta, kad jis pasiteisina, todėl dabar vis daugiau žmonių renkasi šį lieknėjimo būdą.

Lašelinė įstatoma į nosies ertmę taip, kad galas išeitų į stemplę. Maistas į organizmą patenka per vamzdelį.

Metodo autorius – gydytojas iš Floridos Oliveris di Pietro. Jo teigimu, enteralinis maitinimas (kitaip tariant, maitinimas per nosį) – tai panacėja nuo daugelio ligų. Tokiu būdu per 10 dienų numetama iki 9 kg.

2 psl. »

Komentarai (1)

vilija 2012-10-01 16:08
isveskit mane tenais

Ar žinote, kad...

Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..

Kitas faktas