7 kraują skystinančios sultys (foto)

7 kraują skystinančios sultys (foto)

Suskystinti tirštą kraują galima ne tik naudojant vaistinius preparatus ir žoleles, bet ir kai kurias sultis, pavyzdžiui...
 
Aviečių sultys. Gali pakeisti aspiriną, turi sudedamųjų pramoninės acetilsalicilo rūgšties dalių (t.y. mažina karščiavimą ir skystina kraują), taip pat kalio, kuris užkerta kelią kraujo tirštėjimui.
 
Braškių sultys. Taip pat patenka į kraują skystinančių priemonių sąrašą, mažina trombų susidarymo riziką. Netinka alergiškiems žmonėms.
 
Serbentų sultys. Mažina karščiavimą ir patinimus, stimuliuoja imunitetą. Serbentai turi daug organinių rūgščių, neleidžiančių tirštėti kraujui.
 
Spanguolių sultys. Turi labai daug vitaminų, mikroelementų, organinių medžiagų. Puikiai slopina uždegiminius procesus, skatina prakaitavimą, taip pat turi rūgščių, užkertančių kelią kraujo tirštėjimui.
 
Vyšnių sultys. Turi kone visų medžiagų, būtinų suskystinti kraują, savo verte ir poveikiu niekuo nenusileidžia aviečių ir braškių sultims.
 
Granatų sultys. Itin naudingos sergant mažakraujyste (reikėtų išgerti po 1 stiklinę per dieną), mažina kraujagyslių trūkimo riziką, jų trapumą, gerina kraujo cirkuliaciją ir skystina kraują, šalina iš organizmo šlakus ir toksinus.
 
Vynuogių sultys. Ne tik skystina kraują, bet ir mažina „blogojo“ cholesterolio lygį organizme, slopina laisvųjų radikalų poveikį.
 
Būkite sveiki!

Komentarai (1)

jolanta 2019-03-10 23:12
kiek žinau granatu sultys tiršti na krauja

Ar žinote, kad...

Jeigu ima smarkiai plakti širdis, pasigaminkite citrinos sulčių ir medaus koncentratą ir išgerkite vienu ypu.

Kitas faktas