5 kaukės nuo plaukų slinkimo

5 kaukės nuo plaukų slinkimo

Naminės plaukų kaukės – tai gana paprasta, saugi ir veiksminga priemonė, padedanti sugrąžinti ir išsaugoti plaukų grožį bei sveikatą. Jeigu jie pradėjo slinkti, pasinaudokite šiais mūsų siūlomais receptais (tiks netgi tiems, kurie neturi jokių su plaukais susijusių problemų).

Įtrinkite pasigamintą kaukę į plaukų šaknis, apsukite galvą maistine plėvele ir rankšluosčiu, palaikykite 30–40 minučių ir išplaukite. Rezultatai jus maloniai nustebins!

Plaukų kaukė su moliu. Sumaišykite po arbatinį šaukštelį molio, sviesto, medaus, citrinos sulčių, garstyčių ir 1 kiaušinio trynį. Įtrinkite šia mase plaukų šaknis, apsukite galvą maistine plėvele ir rankšluosčiu. Geriausiai šiai kaukei naudoti baltąjį molį – jis puikus pagalbininkas kovojant su plaukų slinkimu ir lūžinėjimu.

Medaus ir trynių kaukė. Kruopščiai sumaišykite lygiomis dalimis medų, kiaušinio trynį ir varnalėšų aliejų. Iš pradžių ištepkite šaknis, likusią masę paskirstykite ant plaukų. Ši kaukė padės ir nuo plaukų slinkimo, ir nuo pleiskanų.

Svogūnų kaukė. Poveikis matyti labai greitai. Sutarkuokite svogūną, įtrinkite košele galvos odą. Gydymui tinka ir svogūnų lukštai: kelių svogūnų lukštus užpilkite litru verdančio vandens ir virkite 15 minučių. Naudokite galvos plovimui ir skalavimui.

Jogurtinė kaukė. Sumaišykite šiek tiek biojogurto arba kefyro ir kiaušinio trynį. Kitas variantas – sumaišyti šiek tiek bespalvės chna miltelių su šiltu kefyru. Paskirstykite kaukę per visą plaukų ilgį.

Vitamininga kaukė. Sumaišykite gabaliuką šviežių mielių, 2 valgomuosius šaukštus varnalėšų aliejaus, 2 kiaušinių trynius, šaukštą ricinų aliejaus, 2 valgomuosius šaukštus medaus ir šaukštelį konjako.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Jei be perstojo rėktum 8 metus, 7 mėnesius ir 6 dienas, tai pagamintum pakankamai energijos užvirinti vandenį vienam kavos puodeliui

Kitas faktas