15 auksinių taisyklių norintiems numesti svorio

15 auksinių taisyklių norintiems numesti svorio

Mūsų nuotaika labai priklauso nuo to, kokius save rytais matome veidrodyje. Jeigu iš jo žvelgia patraukli asmenybė, mes taip pat esame laimingi. Dėl šios paprastos priežasties visada reikėtų stengtis palaikyti formą. Sureguliuokite gyvenimo ritmą taip, kad gražūs ir liekni jaustumėtės visada, o ne tik retkarčiais. Tai padaryti padės kelios paprastos, tačiau efektyvios taisyklės.

 

 • Stebėkite žmones ir analizuokite jų elgesį. Kai sėdite kavinėje arba restorane, atkreipkite dėmesį į tai, kaip greitai ir kiek valgo kiti, į jų figūrą.
 • Nesisverkite per dažnai. Svarstyklės neturėtų kasdien rodyti po nutirpusį kilogramą – tam reikia laiko. Jeigu sversitės ir nematysite rezultatų, tai gali sumažinti norą atsikratyti nereikalingo svorio.
 • Jeigu anksčiau dengdavote stalą visai šeimai ir patiekdavote vienu kartu kelis skirtingus patiekalus, šią tradiciją bent kartais sulaužykite. Geriau maistą patiekti porcijomis – tada nereikės į lėkštę įsidėti dar, o šeima galės truputį daugiau pajudėti.
 • Nebūkite sau per griežti, labai savęs neribokite. Saikingais kiekiais galima valgyti beveik viską, o ir patys suprantate, kad draudžiamas vaisius visada saldesnis. Dėl šios priežasties atsispirti pagundai būna sunku, o „paslydę“ neretai perlenkiame lazdą ir po to pradedame graužtis. Kam to reikia?
 • Nežiūrėkite televizoriaus valgio metu – nesiblaškykite ir pasistenkite pajusti kiekvieno kąsnelio skonį (taip pasisotinsitr greičiau, o maisto suvalgysite mažiau).
 • Aktyviau dalyvaukite šeimos ir visuomenės gyvenime. Daugelis žmonių valgo iš neturėjimo ką veikti, o juk aplinkui galima rasti tiek įvairios ir įdomios veiklos...
 • Nelaikykite produktų matomoje vietoje. Jeigu jie nuolat nekliūna už akių, alkis kankina mažiau.
 • Kruopščiai sukramtykite maistą.
 • Niekada nepraleiskite nei pusryčių, nei pietų, nei vakarienės.
 • Valgyti reikėtų visą laiką toje pačioje vietoje, o ne visuose namuose – taip sumažinsite vietų, kurios kelia asociacijų su maistu, skaičių.
 • Po valgio patartina išsivalyti ar bent jau gerai išskalauti dantis. Jeigu burnoje nebejausite maisto skonio, pavalgę apie jį nebegalvosite.
 • Jeigu kur nors dalyvausite ir žinote, kad svečiai bus gausiai vaišinami, geriau pavalgykite namie – taip atsispirti pagundoms bus lengviau.
 • Pirkinių sąrašą reikėtų susidaryti dar prieš einant į parduotuvę.
 • Nepirkite maisto būdami alkani.
 • Jeigu pajutote alkį, pirmiausiai pamėginkite išgerti stiklinę vandens arba padaryti mankštelę – daugeliu atveju tai padeda nuslopinti nemalonų pojūtį.

Komentarai (20)

as 2014-11-14 15:27
sveriu 68 kg ugis 162.ir man vienodai sviecia :-) ir be to valgau tik karta i diena.o jei valgyciau kaip cia sako viska ka nori po biskuti man tai netinka.priaugciau per menesi dar 10 kg jei 3 kartus i diena .tai vat kartais svoris nepriklauso vien nuo to ka ir kiek valgai
Viktorija 2014-05-31 08:33
Jei norit būt plonesnės, tai labai gerai! Svarbiausia ką reikia žinoti, tai reikia daug gerti vandens ir būtina rytinė mankšta, taip pat aišku sportuoti ir veliau. Bet rytinė mankšta reikalingiausia. Valgyti reikia ne saldumynus. Daug laiko praleisti gamtoje. Mano ūgis 172, o sveriu 53 ir valgau kiek ir ka noriu tik laikausi viršui pateiktų taisyklių
Rasa 2014-04-15 10:02
ManO ugis 1,62 sveriu 62 kg ir viskas ciki ;D
Virginija 2014-04-14 10:30
Naudingas straipsnis
RITA 2013-01-05 07:13
Esu 1.70cm 59kg pagal standartus tureciau but 55kg-bet man DZIN mano vaikinas myli mano krutine ir putlu uzpakaliuka.NEPERGYVENKIT PANELES DEL TO PRAKEIKTO SVORIO-galiu garantuot daugumai mananciu kad reikia numest svorio is tikro jo mest net nereikia,paprasciausiai prisiziurit visokiu Ivanovu bulimikiu dar televizija standartu pridaro ir verkiat del kekvieno gramo.VA NUSTOSIT NERVUOTIS TUOJ GYVENIMAS GRAZESNIS TAPS.beje parodykit nors viena tokia anoreksike''grazuole''kuri tikrai yra laimynga.
chacha 2012-09-01 21:02
rurinti kelis kartus i para reikia,o jei nestovi,tai kaip?
apsisik 2012-08-31 12:13
ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
as 2012-08-22 15:13
stresas
ff 2012-08-21 12:12
est maziau reikia ir usio.
M&R 2012-08-18 17:57
sutinku su jovita sunku numesti svorio ir atsikratyti valgymo iprociu kuriuos turejai visa gyvenima.mano zmona kankinasi dietomis-matau kaip sunku kaip ji savo nervus gadinasi o dar per telikus kai papila visokiu reklamu apie maista po kuriu nieko kita nesinori tik uzkasti as stengiuosi namuose nevalgyti kad tik jai lengviau butu.man ji neatrodo stora bet jai mano zodziai nieko nereiskia ji ziuri i save veidrodyje ir verkia.nezinau ka daryti kaip isaiskinti ji lygina save kai ji buvo 18 ir dabar

Ar žinote, kad...

Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.

Kitas faktas