13 grožio gudrybių vasarai

13 grožio gudrybių vasarai

Ką daryti, kad išliktumėte gaivios ir gražios kepinant saulei? Kosmetikos kompanijos „Mary Kay“ grožio ekspertė ir visažistė Jelena Liaudinienė dalinasi 13 gudrybių.

1. Maudykitės po šaltu dušu. Karštas dušas po kaitinimosi saulėje neleidžia įkaitusiai ir sudirgusiai odai atvėsti, o karštyje išsiplėtusiems kapiliarams – susitraukti. Todėl vasarą geriausia praustis po kontrastiniu dušu. Jis greičiau atgaivins odą ir sustiprins kapiliarus.

2. Pašalinkite apmirusią odą. Efektyviausias būdas greitai pašalinti išsausėjusią ir suragėjusią odą, kuri tikrai nepuošia, - kūno šveitimo priemonę naudoti ant rankšluosčiu pusiau nusausintos odos po dušo. Sudrėkinusios odą, lengviau pašalinsite negyvas odos ląsteles.

„Ypatingą dėmesį reikia skirti alkūnių ir kelių odai, kuri labiausiai linkusi sausėti ir ragėti. Nušveitusios odą vėl palįskite po dušu, tačiau neskubėkite nusišluostyti. Dar drėgną kūną ištepkite drėkinamuoju kremu ar losjonu, nepagailėdamos jo kelių ir alkūnių odai, ir palikite bent trims minutėms susigerti“, - pataria Jelena.

3. Lengvinkite makiažą. Kreminė pudra saulėtomis ir karštomis dienomis ant jūsų veido greitai gali virsti nepatraukliai atrodančia kauke. Karštomis dienomis oda ir taip gausiau išskiria natūralių riebalų, kurie linkę sukibti su pudroje esančiais riebalais. Tada, norint švariai nuvalyti makiažą, tai daryti reikės kur kas kruopščiau, kad pudros neliktų odos porose.

„Saulėtomis ir šiltomis dienomis rinkitės lengvesnės tekstūros kreminę pudrą arba keiskite ją lengvu ir porų neužkemšančiu CC kremu, kuris sulygina odos atspalvį, atrodo natūraliai ir neapsunkina veido. Taip pat puiki alternatyva – mineralinė pudra. Ji kaip kempinė sugeria išsiskiriančius odos riebalus ir išlaiko gaivų makiažą visą dieną“, - teigia visažistė.

2 psl. »

Komentarai