10 būdų sudeginti 100 kcal per 10 minučių

10 būdų sudeginti 100 kcal per 10 minučių

Jei norite deginti kalorijas beveik taip pat sparčiai, kaip jas vartojate, išbandykite šiuos būdus – jie padės per 10 minučių sudeginti 100 ir daugiau kcal.

Turbūt kaskart, kai žiūrite vieno ar kito produkto energinę vertę, stebitės, kaip brangiai tenka mokėti už mažus malonumus – už nejučia suvalgytą mažą šokoladuką tenka ilgai prakaituoti sporto salėje, o atsipalaidavus prie šventinio stalo – dar ilgiau vargti ant bėgimo takelio. Tai – siaubinga neteisybė! Tačiau išeitis yra!

Lipimas laiptais ir šuoliukai su atsispaudimu

Turbūt nėra geresnio būdo apkrauti savo kūną, negu treniruotės su intervalais. Derinkite skirtingo intensyvumo pratimus, kad per trumpą laiką pasiektumėte gerų rezultatų. Pavyzdžiui, galite užbėgti (ar užlipti) laiptais ir ten padaryti keletą šuoliukų su atsispaudimu (angliškai „burpees“), tada nusileisti žemyn. Kartokite, kol praeis 10 minučių.

Laipiojimas uolomis

Jūs galite sėkmingai vaikščioti ir bėgioti žeme, bet jei pamėginsite lipti dirbtine uolų siena, suprasite, kad tobulėti dar tikrai yra kur. Tokia treniruotė per 10 minučių ne tik padės sudeginti apie 118 kcal, bet ir privers susimąstyti, kiek daug reiškia kiekvienas nereikalingas kilogramas.

Velotreniruokliai

Jei kaitaliosite normalų tempą su greitu, per 10 ant tokio treniruoklio praleistų minučių sudeginsite 139 kcal.

Futbolas

Jei futbolo lauke intensyviai kovosite dėl kamuolio, per 10 minučių spėsite sudeginti 107 kcal. Taip pat tai bus puiki treniruotė visam kūnui – juk dirbs ne tik kojos, bet ir kitos raumenų grupės.

Svarmenų kilnojimas

Jei intensyviai kilnosite svarmenis, šis negudrus pratimas per 10 minučių išvargins jūsų kūną beveik taip pat, kaip ir ilgos treniruotės. Šuoliukai, pritūpimai ir mostai su svarmenimis padės ne tik atsikratyti antsvorio, bet ir išryškinti raumenis.

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

40-50 % žmogaus kūno šilumos gali būti išvėdinta per galvą (be kepurės), nes galvoje yra labai daug kraujagyslių

Kitas faktas