Kova su celiulitu pasitelkus į pagalbą eterinius aliejus – viena iš labiausiai populiarėjančių aromaterapijos krypčių. Juk kiekviena dailiosios lyties atstovė svajoja apie idealų kūną ir aksominę odą, bet dėl streso, fizinio aktyvumo trūkumo, netinkamos mitybos ir gyvenimo būdo apskritai trokštamų rezultatų pasiekti taip ir nepavyksta.
Eteriniai aliejai gali praversti daugeliu atvejų: jie maloniai kvepia, stiprina imunitetą, atbaido vabzdžius, o kai kuriais atvejais netgi gali pakeisti medikamentus. Sveikatos specialistai primena, kokie eteriniai aliejai turėtų būti kiekvienoje namų vaistinėlėje.
Jeigu norite numesti svorio, jūs puikiai žinote, kaip tą padaryti: reikia racionaliau maitintis ir būti fiziškai aktyvesniems. Tačiau prie šių dviejų „tradicinių“ priemonių specialistai rekomenduoja pridėti dar vieną – aromaterapiją.
Aromatiniai aliejai – senas „išradimas“, kurio gydomąjį poveikį patvirtina ir mokslininkai. Norite sužinoti, kokie kvapai ne tik maloniai nuteikia ir sukuria ypatingą atmosferą, bet ir gydo? Tada šis straipsnelis – kaip tik jums!
Eteriniai aliejai dažnai naudojami kovoje su įvairiomis ligomis ir negalavimais ir maišomi į kosmetines priemones. Tačiau ar žinojote, kad jais kartais galima pakeisti buitinę chemiją?
Eterinis cinamono aliejus gali padėti kovoti su stresu, pagerinti sveikatą, išvaduoti nuo daugybės negalavimų, suteikti žvalgumo, sugrąžinti gyvenimo džiaugsmą ir puikią nuotaiką. Tiesa, tai labai subtili esencija, ir naudoti ją taip pat reikėtų išmaniai.
Nuo didžiulio eterių aliejų pasirinkimo gali apsisukti galva. Jie labai naudingi, tik, deja, gana brangūs... Visa laimė, kad jų daug ir nereikia – pakanka vos kelių lašų į kaukes, kremus ar aromatines lempas. Vienas iš labiausiai vertinamų – rozmarinų eterinis aliejus.
Aromaterapija – gilias tradicijas menanti ir daugelyje medicinų žinoma priemonė stiprinti fizinę ir emocinę sveikatą. Kam tinka eteriniai aliejai, kaip jie veikia – apie visa tai ir dar daugiau pasakoja aromaterapeutė Laimė Kiškūnė.
Kiekvienas žinome, kad maloniausia būti ten, kur skaniai kvepia. Vien todėl savo namus nuolat „puošiame“ įvairiais kvapais: deginame smilkalus, kvepiančias žvakes, purškiame gaiviklius ir dažnai net nesusimąstome, kad nuostabus aromatas gali pakenkti mūsų sveikatai.
Įvairūs kvapai ir aromatai daro mums didžiulę įtaką. Jie gali sukelti labai prieštaringas emocijas – nuo susižavėjimo iki pasišlykštėjimo, arba versti mus elgtis priešingai, negu mums įprasta. Jie nukelia mus į praėjusius laikus, padeda išgyventi anksčiau patirtas akimirkas, žudo (retais atvejais) ir gydo. Šį kartą siūlome pasigaminti mišinių, k...
Alkio jausmas atsiranda praradus 1% organizmo vandens. Netekus organizmui daugiau kaip 5% vandens, žmogus praranda sąmonę, o daugiau 10% - mirti