Kaip paspartinti nagų augimą ir pagerinti jų būklę?

Kaip paspartinti nagų augimą ir pagerinti jų būklę?

Pagal rankų odos būklę dažniausiai nėra sunku nustatyti tikrąjį dailiosios lyties atstovės amžių ir socialinę padėtį. Ne ką mažiau informacijos suteikia ir nagai – iš jų galima spręsti apie organizmo veiklos sutrikimus, įvairias ligas. Dėl šių priežasčių savo rankomis reikia rūpintis lygiai taip pat, kaip ir veidu arba kūnu, puoselėti jas ir lepinti.

Nagų augimo greitis ir tvirtumas priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui: vartojamo maisto kokybės, organizmo ir nervų sistemos būklės, aplinkos... Labai dažnai užtenka tiesiog pakoreguoti savo racioną ir pradėti vengti streso, kad nagai nustotų sluoksniuotis ir lūžinėti, tačiau jeigu šios problemos atsiranda dėl kokios nors ligos, savaime suprantama, pirmiausiai reikia kovoti su ja, o tik po to griebtis kitų gudrybių.

Štai keli naudingi patarimai, kurie padės greičiau trokštamų rezultatų:

 

  • Visų pirma, kad turėtumėte gražius, stiprius ir lygius nagus, reikėtų pamiršti apie odelių šalinimą ir kitas su tuo susijusias manipuliacijas. Būtent po kutikule susidaro nauji būsimojo nago milimetrai, todėl bet kokios procedūros, susijusios su jų apkarpymu, traumuoja šią zoną, o nagai auga silpnesni ir nelygūs.
  • Antra – reikia pabrėžti, kad nagai pradeda labai greitai augti vandenyje, todėl norinčioms paspartinti šį procesą rekomenduojama darytis įvairias rankų voneles. Į vandenį galima įpilti beveik visko, kas tik šaus į galvą – nuo eterinių aliejų ir žolelių nuovirų bei antpilų iki jūros druskos ir jodo. Svarbiausia, kad rankas taip palepintumėte reguliariai, bet po vieną ar du kartus per savaitę. Tai ne tik paspartins nagų augimą, bet ir pagerins rankų odos būklę.
  • Trečia – nepamirškite pamaitinti nagų specialiu riebiu kremu. Geriausia tai daryti kiekvieną vakarą prieš miegą. Šią priemonę galima pakeiti ir jodu – patepkite juo 7–10 vakarų iš eilės savo nagus. Jeigu skydliaukė funkcionuoja normaliai, jodas iki ryto turėtų susigerti visiškai, nepalikdamas nė menkiausio pėdsako, o nagai sutvirtės ir bus sveikesni.
  • Nagų būklę pastebimai pagerina paprasčiausios citrinų sultys: reikia daryti vadinamąsias „citrinų voneles“. Vienam kartui jums reikės pusės šio vaisiaus – tiesiog įkiškite pirštus ir laikykite tiek, kiek tik galite (procedūrą galima atlikti, pavyzdžiui, žiūrint filmą). Po to plauti rankų nereikia – užtenka patepti nagus kremu ir eiti miegoti. Jeigu sąžiningai lepinsite juos taip visą savaitę, nagai bus tokie pat gražūs ir sveiki, kaip ir priauginti. Tai neliks nepastebėta ir aplinkinių.
2 psl. »

Komentarai (26)

renata 2017-03-03 15:32
kaip uzauginti nagus.Ir kaip jie galetu geriau augti ir dydetu
Kotryna Monikita 2017-02-19 23:34
Aš noriu kad nagai neskilinėtu ir gietai užauktu, nagai
SIMONA 2017-02-13 21:17
KAIP UZSIAUGINT NAGUS 13 M IR GREIT NORS LENGVAI????
SIMONA 2017-02-13 21:08
MAN TAI PATIKO.
komentaras 2017-02-06 20:36
O kaip užsiauginti nagus
....... 2017-01-21 19:34
mano nagai yra normalus tik noriu kad jie augtu kur kas greiciau
gabija 2016-10-31 12:25
o jei as naudosiu belenkoki ranku krema ar auks greiciau nagai
ugne 2016-10-07 16:15
ka dariti kaip uzauginti nagus 13 metu
rima 2016-10-02 13:26
kaip uzsiaugint nagus jei yra 10-11 metun tai ka darit
Raminta 2016-06-28 17:10
Labas

Dėmesio!

Ar žinote, kad...

Vienas britų žurnalas yra paskelbęs atlikto eksperimento duomenis, kurio metu nustatyta, kad moteris, gyvenusi 50 metų santuokoje su knarkiančiu vyru, praranda 4-erius metus miego.

Kitas faktas