3 būdai sulieknėti be dietų ir treniruočių

3 būdai sulieknėti be dietų ir treniruočių

Kaip norėtųsi, kad nereikalingi centimetrai ant talijos tirptų patys, kol mes ilsimės ar tiesiog kvėpuojame... Tai įmanoma!
 
Kvėpavimas
 
Pagrindinė kvėpavimo gimnastikos taisyklė: kvėpuoti reikia ne krūtinės ląsta, o pilvu. Lieknos talijos, išryškintų pilvo raumenų padeda pasiekti kvėpavimo pratimų kompleksai. Pradėti reikėtų nuo 15 minučių per dieną.
 
Kontrastinis dušas
 
Metodas labai paprastas, naudojamas kompleksiškai su kitais metodais. Maudydamiesi po dušu kaitaliokite vandens temperatūrą (nuo šalto iki šilto, pvz.: 40 sekundžių – 23-25 C temperatūra, 3-4 min. – 40 C temperatūra). Kontrastinis dušas padeda ne tik atsikratyti antsvorio ir celiulito, bet ir kitų sveikatos problemų (aritmijos, I laipsnio hipertenzijos ir kt.).
 
Masažas
 
Kovoje su poodinėmis riebalų sankaupomis gelbsti ir įvairūs masažai. Jie gerina kraujo cirkuliaciją ir žarnyno peristaltiką, padeda skaidyti riebalus. Procedūrą galima atlikti savarankiškai, namų sąlygomis, arba salonuose. Suprantama, vienos procedūros nepakanka – būtinas visas kursas.

Komentarai

Dėmesio!

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas